To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Niepełnosprawni u biskupów   -   22/12/2007
Własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, sianko na wigilijny stół i drewniane anioły otrzymali tarnowscy biskupi od niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Podopieczni Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” udali się ze świątecznymi życzeniami do tarnowskiej Kurii Diecezjalnej.

Ogloszenie

Uczestnicy Warsztatu spotkali się z biskupem tarnowskim Wiktorem Skworcem, biskupem pomocniczym Władysławem Bobowskim i kanclerzem Kurii ks. Adamem Nitą. Składając świąteczne życzenia, przełamali się opłatkiem.
Wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Klaudia Padoł zwróciła uwagę, że czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia jest kolejną okazją do przemiany ludzkich serc. Wyraziła nadzieję, że w Nowym Roku nie zabraknie ludzi gotowych nieść pomoc tym, którzy - w swojej bezradności - nie potrafią o nią prosić, a bardzo jej potrzebują. Podopieczni opowiadali o codziennych zajęciach w Warsztacie.
Zarządowi Stowarzyszenia biskupi życzyli dalszych wspaniałych lat funkcjonowania, a podopiecznym i terapeutom pracującym w Warsztacie Terapii Zajęciowej i Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej – sukcesów w rehabilitacji.

Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” jest organizacją pożytku publicznego, co oznacza, że można mu przekazać 1 proc. podatku. Pieniądze są przeznaczane na nowoczesne metody rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych intelektualnie z wykorzystaniem muzyki, sztuki, multimediów i przeszkolonych psów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:28:19
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html