To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Pocałunkowy" konkurs z Millennium    -   22/12/2007
28 grudnia przypada Światowy Dzień Pocałunku. Nasze "badania naukowe" dowodzą, że najlepiej całować się ... w KINIE oczywiście ! - pisze do nas Łukasz Maciejewski, który wraz z Katarzyną Świerczek z kina Millennium zaprasza do Mościc na przedpremierowe i potem już regularne, premierowe seanse nowej polskiej komedii romantycznej zatytułowanej "Jeszcze raz". Mamy bezpłatne, podwójne zaproszenia na seanse filmu dla inTARnautów !

Posłuchaj spotu zapowiadającego film :

Ogloszenie

Wszystkich, którzy jako pierwsi chcieliby dowiedzieć się KTO pocałowal DANUTĘ STENKĘ, KOGO całował PRZEMEK CYPRYAŃSKI, ILE razy całował JAN FRYCZ i CZY dała się pocałowac ANIA ANTONOWICZ zapraszamy do kona Millennium już 28 grudnia na specjalne przedpremierowe pokazy najnowszej polskiej komedii romantycznej pt. "JESZCZE RAZ".
Kiniarze z Mlllennium serdecznie zapraszają na film, który zapowiada się na wielki bestseller pierwszego półrocza 2008 roku (do regularnej dystrybucji w kraju obraz wchodzi dopiero w styczniu).
„Jeszcze raz” to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.
Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę. W wyniku wielu zabawnych zdarzeń Kasia i Paweł zbliżają się do siebie, podobnie jak Anna i Paweł...
„Jeszcze raz” to znakomita polska komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji i barwnych epizodów. W jednych z nich zobaczymy siostry zakonne, które w zależności od części Polski, to surfują nad morzem, to jeżdżą na hulajnodze i wspinają się w góry.
Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.
Tarnowska (i jednocześnie ogólnopolska) premiera filmu: 4 - stycznia 2008. Zapraszamy jednak także na liczne pokazy przedpremierowe – już od 28 grudnia. Bilety zbiorowe: 11 zł, pojedyncze 13 zł.

Dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu powędrują do osób, które wyślą nam zgłoszenia o treści JESZCZE RAZ w tytule wiadomości (wewnątrz wiadomości należy podać imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego), nadeślą je na adres redakcja@intarnet.pl a w poświąteczny czwartek 27 grudnia o godzinie 15:00 będą mieć trochę szczęścia w losowaniu. Zabawę powtórzymy poczatkiem roku. Ci, którzy nadeślą nam zgłoszenia do 8 stycznia do godziny 15:00 wezmą udział w losowaniu zaproszeń na seanse 8, 9 lub 10 stycznia. Zapraszamy do udziału w naszej zabawie !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:11:05
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html