To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finał akcji "Świąteczny patrol Experta"   -   24/12/2007
Święty Mikołaj zawiózł dzieciom z tarnowskich Domów Dziecka zabawki, karpie, ciasta, owoce oraz wszystko co najlepsze na świąteczny stół. Akcja charytatywna dla dzieci będzie organizowana w każde święta. „Świąteczny Patrol EXPERTA” jest akcją charytatywną organizowaną przez firmę EXPERT Roczniak dla dzieci z Tarnowskich Domów Dziecka.

Ogloszenie
>

W sobotę 15 grudnia w klubie „Pretekst”, w Tarnowie odbył się koncert Pono - jednego z najbardziej cenionych polskich raperów. Po brzegi wypełniła klub licznie przybyła publiczność fanów Pono. Raper znany jest również ze swojej działalności społecznej pomagając potrzebującym i uzdolnionym dzieciom w całej Polsce. Dochód ze sprzedanych biletów został w całości przeznaczony na zakup gwiazdkowych prezentów dla dzieci. Po konsultacji z opiekunami placówek, organizatorzy ustalili, że zabawki i gry edukacyjne sprawią dzieciom największą radość. „ŚWIATECZNY PATROL EXPERTA” razem ze świętym Mikołajem zawiózł paczki dla dzieci do Domów Dziecka nr 1 i 2 w Tarnowie. „Świąteczny Patrol EXPERTA” nie jest jednorazową akcją, chcielibyśmy przyjeżdżać do tarnowskich dzieci z Domów Dziecka w każde święta.
- Boże Narodzenie to czas dzielenia się z innymi tym co mamy najlepsze. Kiedy zobaczyłem radość dzieci poczułem, że świętym Mikołajem może być każdy z nas, i to nie tylko w święta. Trzeba pamiętać, że nie każdy ma takie same szanse, dlatego powinniśmy pomagać szczególnie tym, którzy na starcie mają trudniej – mówi Paweł Roczniak, pomysłodawca i organizator akcji.
Do akcji charytatywnej włączyły się również tarnowskie firmy i instytucje. Dzięki porozumieniu firm i wspólnej chęci pomagania „Świąteczny Patrol EXPERTA” zawiózł do Tarnowskich domów dziecka również produkty na świąteczne stoły.
Organizatorem akcji jest firma EXPERT Roczniak. Partnerami „Świątecznego Patrolu Experta” są klub „Pretekst”, hotel „Tarnovia”, Tarnowskie Centrum Kultury, drukarnia Redruk, piekarnia "STRUSINIANKA" w Tarnowie oraz firma „TAURUS”.
Finał Akcji „Świąteczny Patrol EXPERTA” odbył się w piątkowe południe 21 grudnia pod Domem Dziecka nr. 2, ul. Chyszowska 3 w Tarnowie.(LKS)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:08:59
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html