Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Co dalej z "muzykiem"?   -   15/3/2004
Prezydent Tarnowa Mieczysław Bień ma w tym tygodniu rozmawiać z ministrem kultury w sprawie pomocy rządowej dla Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Tę reprezentacyjną dla miasta szkołę czeka przeprowadzka. Dzieci i młodzież mają uczyć się w budynku przy ul. Romanowicza. Dotychczasowa siedziba przy ul. Mickiewicza jest mała i ciasna – dodatkowo zagrzybiona.

Ogloszenie
>

Podjęto decyzje, iż nie będzie ona remontowana – a 50 tys. jakie miały być przekazane na ten cel, przeznaczy się na projekt adaptacji budynku. Na przystosowanie obiektu potrzeba trzech milionów złotych. Władze miasta liczą na pomoc ministerstwa kultury.
Zespół Szkół Muzycznych może zostać przeniesiony do nowego obiektu przy ul. Romanowicza najwcześniej od września 2005 roku.

Przypomnijmy, że pierwotny projekt magistratu , aby przenieść Szkołę Muzyczną do budynku VII LO przy ul. Staszica załamał się , gdy radni tarnowscy zdecydowali, że Szkoła Podstawowa nr 5 ma zostać zlikwidowana nie w tym roku, ale stopniowo do roku 2009. Pierwotny projekt zakładał bowiem przeniesienie się VII LO właśnie do zwalnianego obiektu SP5 przy ul. Skowronków (przyp. OKAY).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947