To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podzielili się miłością   -   28/12/2007
W dniu 22 grudnia 2007 o godz. 17.00 ok. 160 bezdomnych i opuszczonych osób zebrało się w stołówce Centrum Kształcenia i Wychowania OHP przy ul. Mościckiego w Tarnowie by uczestniczyć w Wieczerzy Wigilijnej (Finale VIII edycji akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”).Wieczerzę wigilijną poprzedziła zamówiona przez młodzież, msza św. w intencji bezdomnych i opuszczonych, która została odprawiona w Kościele XX Misjonarzy w Tarnowie.

Ogloszenie

Było to naprawdę niezwykłe spotkanie obfitujące w wiele niezapomnianych przeżyć i wrażeń zarówno dla zaproszonych bezdomnych i opuszczonych jak i organizatorów. Głównymi realizatorami była młodzież ze wszystkich typów szkół Ziemi Tarnowskiej, która poprzez zbiórki pieniężne w swoich klasach, zebrała środki na realizację tego niezwykłego przedsięwzięcia. Nad sprawnym przebiegiem VIII edycji akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich,” czuwali wolontariusze z Pałacu Młodzieży – Młodzieżowego Centrum Samorządności oraz Towarzystwa Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie.
Ten niezwykły wieczór upłynął w staropolskim i świątecznym nastroju. Było dzielenie się opłatkiem, kolędy, wielodaniowa kolacja oraz mnóstwo przemyśleń o własnym życiu. Wszyscy uczestnicy otrzymali świąteczne paczki żywnościowe. W realizacje w/w akcji włączył się również, Radny - Robert Wardzała, który wspomógł finansowo fundusz organizacji Wigilii.
Szczególne słowa uznania należą się uczniom szkół, które aktywnie zaangażowały się w to niezwykłe dzieło, a były to: Szkoła Podstawowa w Tarnowie nr 1, 3 ,5, 7, 9,17,18,23, Szkoła Podstawowa w Jodłówce Wałkach, Zgłobicach, Radłowie, Społeczna Szkoła Podstawowa n r 2 i Gimnazjum w Tarnowie, Gimnazjum nr 2 i 6 w Tarnowie, Publiczne Gimnazjum w Ciężkowicach, Publiczne Gimnazjum w Koszycach Wielkich, Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Tarnowie, ZSL i Z nr 1 i 2, ZST, ZSTZ, ZSB, ZSP w Tarnowcu, ZSP w Radłowie ,ZSP w Ryglicach, ZSP w Zgłobicach oraz IVLO, VLO, VILO, VIILO, XVI LO.
Organizatorzy dziękują serdecznie Dyrekcji i pracownikom CKiW OHP oraz instytucjom i firmom, które pomogły przygotować paczki żywnościowe dla uczestników wigilii, a są to: Hurtownia „Neptun”, Hurtownia „Magnat”, Piekarnia „Klich”, Piekarnia Winiarscy, Piekarnia ”Strusinianka” ,Piekarnia „Kazibut -Starzec”, Piekarnia PSS, „Mlektar”, Zakłady Przemysłu Mięsnego „Taurus” z Pilzna, Zakład Masarski A. Długoń z Łęgu Tarnowskiego, Hurtownia Wędlin „HAWED, Tarnowska Spółdzielnia Ogrodnicza, Centrum Kapitałowe S.A., „ALMA”, Super Market „TESCO” DH„Zenit”, ,MPEC., Centrum Logistyki - Poczta Polska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:18:35
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html