To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   Jeszcze raz   -   31/12/2007
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na zapowiadający się na wielki bestseller pierwszego półrocza 2008 roku film JESZCZE RAZ: nową polską komedię romantyczną ze wspaniałą, gwiazdorską obsadą. „Jeszcze raz” to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.

Ogloszenie

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem. Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę. W wyniku wielu zabawnych zdarzeń Kasia i Paweł zbliżają się do siebie, podobnie jak Anna i Paweł...
„Jeszcze raz” to znakomita polska komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji i barwnych epizodów. W jednych z nich zobaczymy siostry zakonne, które w zależności od części Polski, to surfują nad morzem, to jeżdżą na hulajnodze i wspinają się w góry.
Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.
Tarnowska (i jednocześnie ogólnopolska) premiera filmu: 4 - stycznia 2008. Zapraszamy jednak także na liczne pokazy przedpremierowe – już od 27 grudnia. W kinie Millennium film „Jeszcze raz” będzie prezentowany minimum przez dwa tygodnie: do 17-ego stycznia br.

Premiera : 2008.01.04
Polska, 2008
Komedia, czas
Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Danuta Stenka, Jan Frycz, Przemysław Cypryański, Lech Mackiewicz, Anna Antonowicz

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:01:28
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html