To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Jubileuszowy Koncert Gos.PL   -   11/1/2008
Tarnowski Chór Gos.PL zaprasza wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic na koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia działalności chóru. Koncert odbędzie się 12 stycznia, w sobotę o godz. 19.00 w kościele XX Filipinów w Tarnowie ul. Piłsudskiego. Wstęp na koncert jest wolny.

Ogloszenie
>

Dyrygentem i opekunem chóru jest ks. Paweł Cyz. W gronie założycieli Chóru znaleźli się, obok księdza Cyza, również profesjonalni muzycy. Do dziś dyrygentem jest Tomasz Stec, znany też z zespołu MONK oraz Anna Podkościelny - Cyz. W tym gronie jest także aranżer i klawiszowiec Bartek Szułakiewicz (m.in. kierownik big-bandu Orkiestry Dętej ZA w Tarnowie-Mościcach). Przygotowaniem technicznym i wokalnym Chóru a także choreografią zajmują się Monika Stec i Anna Podkościelny - Cyz. W zespole towarzyszącym występom Chóru GOS.PL występują również Stanisław Migała (git. prowadząca), Rafał Taraszka (perkusja) i Grzegorz Nosek (gitara basowa).
Aktualnie w skład zespołu wchodzi 46 chórzystów w wieku od kilkunastu do ponad 48 lat. Dzięki gościnności Kościoła Księży Filipinów, próby odbywają się w sali klasztoru filipińskiego dwa razy w tygodniu.
W repertuarze GOS.PL znajdą się zarówno standardy muzyki gospel, negro spirituals, jak i utwory z najnowszej historii gospel.
Gospel, wywodzi się z pieśni religijnych czarnoskórych niewolników, to muzyka pełna treści i ducha zawierająca zarówno dynamiczne jak i bardzo spokojne utwory o charakterze hymnów czy psalmów. Słowo "Gospel" znaczy Dobra Nowina i ta muzyka jest właśnie Ewangelią. Celem chóru jest bowiem głoszenie Ewangelii, dzielenie się doświadczeniem osobistego spotkania z Chrystusem i dokonania wyboru drogi wiary w życiu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:32:28
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html