To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Dwie nowe szkoły w powiecie ?   -   17/3/2004
Liceum profilowane o specjalności zarządzanie informacją w ZSP nr 1 w Dąbrowie oraz technikum ekonomiczne w ZSP w Szczucinie - to nowe propozycje szkół ponadgimnazjalnych, które od nowego roku szkolnego będą funkcjonować w powiecie dąbrowskim. Powstaną również licea uzupełniające dla absolwentów dwuletnich zasadniczych szkół zawodowych na podbudowie gimnazjum.

Ogloszenie

Najwięcej, bo 6 oddziałów liceum ogólnokształcącego przygotowuje w nowym roku szkolnym ZSP nr 1 w Dąbrowie. Powstanie tu także liceum profilowane z zarządzania informacją oraz liceum uzupełniające. Dwie klasy LO będzie liczyć również ZSP nr 2, który proponuje ponadto naukę w technikach: ekonomicznym i handlowym oraz w liceach profilowanych: ekonomiczno-administracyjnym i elektronicznym. Ofertę uzupełniają wielozawodowe oddziały szkoły zawodowej, technikum dla dorosłych i liceum uzupełniające.

Absolwenci gimnazjów z Powiśla mają do wyboru również technika: budownictwa, agrobiznesu, ogrodnictwa oraz melioracji i inżynierii środowiska w ZSP w Brniu. Tu ofertę uzupełnia liceum ogólnokształcące, technikum dla dorosłych i zasadnicza szkoła zawodowa z jednym oddziałem specjalnym. W Szczucinie oferta rozszerzona została o technikum ekonomiczne, którego w tym środowisku wcześniej nie było. Ponadto od września będą tu otwarte trzy oddziały liceum ogólnokształcącego, technika: mechaniczne i elektroniczne oraz szkoła zawodowa, liceum dla dorosłych i liceum o profilu usługowo - gospodarczym. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(18-03-2004) wyborca :
ciekawe w ktorej bedzie uczyl pan starosta teczar?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-03-2004) inny :
A Kaczmar po skonczonej kadencji?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) mieszkaniec Dąbrowy i też wyborca :
Do tych, którzy wyżej napisali: wasze komentaże są żalosne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl