To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
  Pierwsi w kolejce po unijne fundusze ?   -   15/10/2003
Tarnów przoduje w wyścigu po unijne pieniądze - informuje Radio MAKS. Narodowe Centrum Kultury, które weryfikuje wnioski o dotacje pochodzące z Unii Europejskiej wytypowało 119 programów spełniających wymogi formalne i merytoryczne. Wśród nich są aż cztery projekty przygotowane przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Najwięcej pieniędzy – aż 9 milionów złotych pochłonie remont perły polskiego Renesansu – tarnowskiego Ratusza. Obiekt ten ostatni raz restaurowany był już 40 lat temu. Prace mogłyby się rozpocząć już w kwietniu przyszłego roku i potrwałyby około trzy lata. Przeszło 261 tysięcy złotych ma natomiast kosztować modernizacja domu i obejścia Felicji Curyłowej w Zalipiu. Po zakończeniu prac powstanie tam Centrum Informacji Turystycznej i Edukacji. Unia Europejska sfinansuje nawet do 70 % całości inwestycji. Pozostałe środki pochodzić będą z budżetu województwa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:37:55
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html