Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Najpierw urzędnicy, teraz strażacy   -   19/3/2004
Blisko tysiąc osób uczestniczyło w serii zebrań wiejskich w gminie Dąbrowa Tarnowska. Dobiegła ona właśnie końca. Zebrania odbyły się w dwunastu wsiach. Wykorzystano je nie tylko do podsumowania roku ubiegłego i przedstawienia planów na obecny, ale także przedstawienia spraw związanych z bezpieczeństwem i unijnymi dopłatami dla rolników.

Ogloszenie

Z mieszkańcami spotykali się bowiem nie tylko przedstawiciele władz gminy, ale także dzielnicowi i pracownicy ośrodka doradztwa rolniczego. Zaproszenie tych ostatnich okazało się doskonałym pomysłem, bo - chociaż Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od dłuższego czasu organizuje odpowiednie szkolenia - rolnicy nadal mają wiele pytań i wątpliwości związanych z wejściem do Unii.

Cykl spotkań strażackich zainaugurowano natomiast w Nieczajnej Górnej.
W ciągu najbliższych trzech tygodni odbędą się one we wszystkich ośmiu jednostkach działających w gminie. Zarządy złożą sprawozdanie za ubiegły rok, a druhowie ustalą plany na najbliższe miesiące.
W przypadku Nieczanej Górnej jest to dobudowanie ,boksu garażowego" do tamtejszego domu ludowego. Potrzebne pieniądze ma przekazać gmina i rada sołecka, zaś wkładem strażaków będzie praca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl