To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Lekarze z "Łukasza" chcieli zarabiać ponad 10 tysięcy   -   03/2/2008
W piątek oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego wstrzymał na kilka godzin przyjęcia pacjentów. Dyrekcja placówki poinformowała o tym wojewodę, marszałka województwa, centrum powiadamiania ratunkowego i okoliczne szpitale. 12 lekarzy zerwało porozumienie zawarte z dyrekcją w wyniku negocjacji płacowych, które trwały od kilku tygodni. Mają otrzymywać po 10 tys. złotych, co zaproponowała im dyrekcja i co - ostatecznie, po kilku godzinach rozmów - przyjęli, wracając do pracy .

Ogloszenie

12 z 18 chirurgów zatrudnionych na oddziale nie wycofało złożonych miesiąc temu wypowiedzeń umów o pracę (byli zatrudnieni w ramach kontraktów, termin wypowiedzenia to dla nich 30 dni). Tym samym 1 lutego odeszli z placówki.
Dyrektor Anna Czech tłumaczy, że medycy zażądali podwyżek, których wysokość była nie do udźwignięcia dla szpitalnego budżetu.
Za 230 godzin pracy mieli dostawać średnio 10 tys. zł brutto. Więcej dyrekcja zaoferować nie mogła.
Po kilkugodzinnych rozmowach dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie i protestujący lekarze doszli do porozumienia. Chirurdzy natychmiast wrócili do pracy.
Postulaty płacowe zostały utrzymane na poziomie wynegocjowanym wcześniej. Lekarze w ramach kontraktów będą zarabiali miesięcznie średnio 10 tys. zł brutto za 230 godzin pracy. Zmieniono szczegóły w zapisach umów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 21, 2024 15:46:19
IP     : 3.233.242.67
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html