To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nagrody wręczone   -   15/2/2008
W Urzędzie Miasta Tarnowa 15 lutego wręczono nagrody laureatom pierwszej edycji konkursu „Świąteczny wystrój posesji, balkonów i ogródków przyblokowych w Tarnowie 2007/2008". Organizatorami konkursu byli: Urząd Miasta Tarnowa oraz redakcje tygodnika TEMI i telewizji TVM. Nagrody najlepszym uczestnikom wręczył prezydent Ryszard Ścigała.

Ogloszenie

Urząd Miasta Tarnowa, redakcja tygodnika TEMI oraz telewizja TVM byli organizatorami pierwszej edycji konkursu na świąteczny wystrój posesji balkonów i ogródków przyblokowych w Tarnowie. 15 lutego w Urzędzie Miasta Tarnowa nagrody najlepszym uczestnikom konkursu wręczył prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Zwycięzcami konkursu zostali decyzja komisji konkursowej: w kategorii posesje - Ryszard Fiedorako, w kategorii: szkoły, przedszkola: Przedszkole nr 21. W nagrodę otrzymali specjalne czeki (po pół tysiąca zł), za które mogą zrealizować zakupy związane z wystrojem świątecznym. Zwycięzca w kategorii: sklepy, biura, firmy - Hotel Cristal Park otrzymał bezpłatna reklamę w TEMI i Telewizji Małopolskiej. Laureaci wyróżnień: w kategorii balkony: Irena i Stanisław Gadziała oraz Marta Sabat, w kategorii posesje: Janina Budzik, a w kategorii szkół i przedszkoli: Przedszkole nr 32 otrzymali czeki opiewające na 200 zł.
Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Urzędu Miasta Tarnowa, "laureaci nie kryli, że nagrody i wyróżnienia dopingują ich do udziału w kolejnej edycji konkursu". (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, February 9, 2023 10:22:11
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html