To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Drzewko za butelkę 2008   -   20/2/2008
Rusza szósta edycja akcji „Drzewko za butelkę”, organizowanej w Tarnowie przez Zakłady Azotowe w Tarnowie – Mościcach. Finał nastąpi 5 czerwca – tego dnia przypada Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

Ogloszenie

Światowy Dzień Ochrony Środowiska (przypadający 5 czerwca) jest doskonałą okazją do inicjowania działań społecznie użytecznych. Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska”, animator wielu przedsięwzięć proekologicznych, w 2003 r. zainicjował ogólnopolską akcję „Drzewko za butelkę”, która w latach 2004-2007 miała swoje kolejne edycje. W tym roku odbędzie się ona po raz szósty.
Przypomnijmy, iż akcja „Drzewko za butelkę” ma na celu spopularyzowanie działań proekologicznych oraz zaktywizowanie dzieci i młodzieży do działań w zakresie dbania o środowisko, a także budowanie pozytywnego wizerunku firm chemicznych – realizatorów Programu „OiT”, organizujących akcję. Akcja ta opiera się na prostych zasadach: młodzież zbiera butelki typu PET, te zostają sprzedane i poddane recyklingowi, za pieniądze uzyskane tą drogą, w sąsiedztwie szkół biorących udział w akcji sadzone są drzewka. Najlepsi „zbieracze” butelek otrzymują nagrody, wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy. W Tarnowie organizatorami akcji są m.in. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. Rokrocznie także w naszym mieście – w Parku Strzeleckim – sadzone jest drzewko, będące symbolem akcji. W tym roku Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska” do udziału w konkursie zaprosił również dziennikarzy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 22:02:17
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html