Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wiosenny apel starosty   -   22/3/2004
- Wszystkich mieszkańców ziemi tarnowskiej proszę o posprzątanie wokół swoich posesji - z takim apelem zwrócił się do mieszkańców powiatu ziemskiego tarnowskiego starosta Michał Wojtkiewicz. Zaapelował również o to, aby nie wyrzucać śmieci na przystankach ani do przydrożnych rowów, bo to tragicznie wygląda.

Ogloszenie
>

Według rzecznika starosty, Jerzego Pilcha, szczególnie istotne jest także to, aby śmieci nie wyrzucać do strumieni, potoków i rowów melioracyjnych.
- Jest okres, kiedy woda spływa z gór i będą deszcze wiosenne. Może znów powstać problem podtopień ze względu na to, że śmieci zatkały rowy, przepusty pod drogami, woda się wskutek tego wylewa i często szkodzi tym samym ludziom, którzy wyrzucili te śmieci, ale najczęściej ich sąsiadom mieszkającym niżej - apeluje rzecznik starosty, Jerzy Pilch.
Jeszcze przed świętami wielkanocnymi starostwo powiatowe zorganizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych na terenie całego powiatu. Starosta zapowiada, że zostanie ona zorganizowana we wszystkich gminach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(22-03-2004) ale :
Wg mnie to nic nie pomoze , problem ten i tak bedzie istnial, bo problem braku wychowania ludzi , a szczegolnie mlodziezy jest dosyc powszechny, i jedynie odpowiednia koedukacja moze temu zapobiec. Bo same zakazy do niczego nie doprowadza, jezeli ludzie nie zrozumia ze cale srodowisko, ktore ich otacza, nie jest niczyje, lecz wlasnie nas wszystkich. A zasmiecajac je , zasmiecamy swoje wlasne podworko.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl