Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Polityczna kukła w Wątoku   -   22/3/2004
Marzannę symbolizującą zastój gospodarczy w kraju i warcholstwo obecnie rządzących najpierw spalono, a potem wrzucono do Wątoku. W ten sposób członkowie Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości pożegnali wczoraj zimę. Politycznemu topieniu Marzanny na tarnowskich bulwarach nad Wątokiem przyglądało się kilkudziesięciu tarnowian. "Nie chcemy Polski zasypanej śniegiem afer, skutej lodem przestępczych układów i okrytej szronem bezprawia " - wołali przez megafony Damian Mazgaj i Grzegorz Kądzielawski.

Ogloszenie

Sama kukła, oblepiona napisami: sojusz lewych dochodów, afery, korupcja, układy, kolesiostwo, bezprawie, zanim popłynęła z nurtem Wątoku została wpierw podpalona. Młodzi nie ukrywali, że Marzanna poniekąd symbolizować miała rząd Leszka Millera i domagali się jak najszybszego jego ustąpienia. Jeden z transparentów głosił: "Nadchodzi era bez Millera".
Forum Młodych PiS to nowa organizacja w Tarnowie (działa zaledwie od dwóch miesięcy), do której należy obecnie kilkanaście osób, w głównej mierze uczniowie szkół średnich i studenci. Poza wczorajszym happeningiem młodzi PiS dali o sobie niedawno znać m.in. wnioskiem o nadanie jednej z ulic w Tarnowie imienia płk Kuklińskiego. Forum działa przy biurze poselskim Barbary Marianowskiej. (pach)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 11)Dodaj komentarz
(22-03-2004) weiss :
nie chcemy też Polski zaśmieconych rzek!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) FM PiS :
Marzanna wykonana była wyłącznie z materiałów ekologicznych, z których w wyniku rozkładu powstają związki wzbogadające faunę i florę wód powierzchniowych w niezbędne mikro i makroelementy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) świstak :
taaak... a świstak siedzi i zawija te sreberka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) lesiu :
...sreberka we zwrost gospodarczy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) bry :
świstak, no i czemu śmiecisz??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) Ja :
A świstak siedzi.......bo sreberka były z przemytu....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-03-2004) Jakub Kwaśny (FMS) :
Wiem ,że po moim poście zaraz posypie się lawina innych. Mam nadzieję,że ta zatopiona Marzanna zabierze ze sobą afery i korupcje , ciesze się że FM PiS dobrze życzy SLD, nie zgodze sie jednak z Marzanna pod wezwaniem zastoju gospodarczego. Bo taka Marzanne wrzucono w roku 2001 kiedy wasz korzeń znaczy sie AWS odchodził z topiącą sie Marzanną. Obecnie jest 5 % wzrostu a jak zapowiada profesor Hausner bezrobocie juz pod koniec tego roku spadnie. Żadne rządy prócz lewicowych przez te 14 lat nie generowały wzrostu gospodarczego. To tyle. Teraz jeszcze temat działaności FM PiS, mam do was pytanie drodzy młodzi zafascynowani braćmi Kaczyńskimi działacze, jaki jest wasz cel? jakie macie założenia? Czy nadal wasze działania będą zmierzały jedynie do topienia kukieł, zbierania podpisów pod wnioskiem przeciwko czemus co jeszcze nie istnieje czy moze nadawaniu imienia ulicom osób kontrowersyjnych tak tylko zeby o was było głosno? Owszem taki rozgłos będzie wam służyl ale nie powiecie pozniej- tak zrobilismy cos dla miasta , dla ludzi dla dialogu. Uważam,że dużo bardziej wykazuję się w naszym regionie organizacja młodzieżowa UPR- czyli KoLiber. Jakkolwiek nie zgadzam sie z ich założeniami programowymi, uważam je za nierealne tak przyznaje ze sposób w jaki działają i pokazują się w naszym mieście jest znacznie lepszy od wrzucania kukieł do rzeki. Mysle, że idea organizowania dyskusji na pewne tematy jest bardzo dobra, np o płk Kuklińskim, temat wymagający dyskusji. Mysle ze miastu i nam jako organizacjom młodzieżowym bardziej przydadza sie spotkania z wybitnymi osobami, odczyty, dyskusje czy chociazby program , którego szczegóły dogrywam już z TTK. Swoją drogą kto ma dobry pomysł na NAZWE??? WSZELKIE PRZEJAWY INWENCJI TWÓRCZEJ MILE WIDZIANE!!!!! Wracając jeszcze do działalności organizacji młodzieżowych- to duzo bardziej wartościowe jest zrobienie czegoś co będzie służyć ludziom. Jesli pojawią sie zaraz głosy a co FMS robi w tej sprawie - to powiem jedynie tyle - POCZEKAJCIE A ZOBACZYCIE!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-03-2004) kwik :
Panie Kwaśny, lepiej niech Pan nic nie robi, bo jak już za coś weźmie się lewica, to jest to jak na razie tragiczne dla tego kraju. Przede wszystkim nie szkodzić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-03-2004) Obywatel Monte Christo :
Precz z PiSuarami! Utopic oszolomow kaczkowatych w Watoku! I tak smierdzi wiec pare katoprzyglupow temu sciekowi nie zaszkodzi!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-03-2004) racjonalista :
Na poczatek jednak trzeba zaczac od prawdziwych smierdzieli na czele z "Obywatel Monte Christo" !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-03-2004) Monte Christo :
racjonalista - poznaj pierwej definicje wlasniej glupoty i bozego milosiedrzia ktorym zioniesz jako rasowy polaczek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947