To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Jest absolutorium, nie ma skarbnika   -   28/2/2008
Nie było niespodzianek. Nikt z tarnowskich radnych nie zagłosował w środę przeciwko udzieleniu prezydentowi Tarnowa Ryszardowi Ścigale absolutorium z wykonania budżetu za rok 2007. 22 radnych głosowało za, dwóch wstrzymało się od głosu. Głosowanie poprzedziły pozytywne opinie w sprawie wykonania ubiegłorocznego budżetu Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Tarnowie oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie.

Ogloszenie

Podczas sesji odwołano też oficjalnie z funkcji skarbnika Witolda Golmę, który od ponad 2 tygodni ponownie pracuje w Zakładch Azotowych. Prezydent przyjął tę rezygnację, wyrażając zgodę na rozwiązanie stosunku pracy w drodze porozumienia stron.
Nazwisko następcy Golemy radni mają poznać za miesiąc - deklaruje prezydent. Wtedy też odbędzie się głosowanie nad jego powołaniem.
Jak zapewnia Ryszard Ścigała, obowiązujący w Urzędzie Miasta Tarnowa system upoważnień pozwala w okresie przejściowym na prawidłowe wykonywanie przypisanych Skarbnikowi Miasta zadań. Upoważnienie do kontrasygnowania do kontrasygnowania w imieniu Gminy Miasta Tarnowa czynności prawnych prowadzących do powstania zobowiązań pieniężnych Miasta posiada obecnie zastępca Skarbnika Miasta Tarnowa Marek Witek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 21:29:58
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html