To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Złote pióro” dla najlepszych   -   29/2/2008
Urząd Miasta Tarnowa i Zespół Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych regionu tarnowskiego, a także osoby dorosłe do udziału w Dyktandzie Ortograficznym "O złote pióro". Imprezie, która odbędzie się 12 marca patronuje Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Ogloszenie

12 marca o godzinie 10.00 w Sali Lustrzanej przy ulicy Wałowej w Tarnowie rozpocznie się dziewiąta edycja Dyktanda Ortograficznego „O złote pióro” dla uczniów gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych. Oprócz zwycięzcy nagrody rzeczowe otrzymają również zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca. Autorem tekstu ortograficznego i przewodniczącym jury będzie, podobnie jak w latach ubiegłych, językoznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. dr hab. Bogusław Dunaj. Konkurs od lat cieszy się dużą popularnością. Na tegoroczne dyktando nadeszły już zgłoszenia z 58 szkół.
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, ul. Sanguszków 28 w Tarnowie (tel./fax (14) 622-00-75 zseo_tarnow@o2.pl)
O godz. 11.00 odbędzie się druga część dyktanda przeznaczona dla osób dorosłych. O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:59:21
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html