To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marcowe propozycje Teatru Nie Teraz   -   04/3/2008
6 i 7 marca na Scenie Teatru Nie Teraz przy ul. Czerwonych Klonów 12 zaplanowano spektakle wznawianej przez zespół TNT w nowej obsadzie sztuki "Na etapie". Mamy dwa podwójne zaproszenia dla inTARnautów na ten spektakl. Z kolei 13 marca czeka nas kolejny wieczór z cyklu "Czytanie Nocą". Ten swoisty salon literacko - muzyczny, pozostając na placu Sobieskiego, przenosi się w inne miejsce. Podwoje księgarni "Oświatowa" zamieniono na przytulne wnętrza kawiarni "Tatrzańska". Bez zmian pozostaje pora "Czytań" (21:00).

Ogloszenie

"Na etapie" to opowieść oparta na epizodach z życia młodziutkiej bohaterskiej sanitaruszki AK Danusi Siedzikówny "Inki" zamordowanej w komunistycznych kazamatach. W spektaklu wykorzystano również zapomniane XIX-wieczne pieśni patriotyczne w ich oryginalnym zapisie. Swoją premierę "Na etapie" miało w roku 2000. Wznowiony i na nowo ułożony spektakl zaprezentowano już kilka dni temu w Wojniczu w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych. W nowej obsadzie sztuki znaleźli się Magdalena Zbylut, Krzysztof Kołtunowicz i Szymon Seremet.
Uwaga, dla pierwszej dwójki wymienionych wyżej aktorów to ich sceniczne debiuty w dużych rolach ! Reżyserem przedstawienia jest oczywiście Tomasz Żak - twórca TNT, od 27 lat konsekwentny i niestrudzony propagator autorskiej wizji teatru zbudowanej m.in. na wskazaniach samego Jerzego Grotowskiego.

Zaproszenia na spektakl trafią do rąk dwóch par inTARnautów, którzy prześlą nam swoje zgłoszenia na adres redakcja@intarnet.pl do czwartku 6 marca do godziny 10:00. W temacie wiadomości prosimy wpisać TNT a wewnątrz zmiescić jeszcze swoje dane kontaktowe (koniecznie telefon!). Wylosowanych zwycięzców o wygranej i sposobie odebrania zaproszeń poinformujemy telefonicznie.
NA ETAPIE, 6 i 7 marca, Scena TNT, ul. Czerwonych Klonów 12, godz. 18:00

Kolejne "Czytanie Nocą" odbędzie się w kawiarni "Tatrzańska". Z gościnności właściciela popularnego lokalu, pana Jana Kudelskiego korzystać będą mogli zarówno organizatorzy - stowarzyszenie Teatr Nie Teraz i księgarnia Oświatowa, jak i goście, dla których wstęp jest wolny. Trzynasty już wieczór z cyklu nosił będzie tytuł "Czekając na Mesjasza" a jego treścią będą literackie rozważania pasyjne. Cykl "Czytań Nocą" kontynuowany jest m.in. przy wsparciu Starosty Tarnowskiego.
CZYTANIE NOCĄ, 13 marca, kawiarnia "Tatrzańska", godz. 21:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:25:26
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html