To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Największy projekt edukacyjny w Polsce   -   04/3/2008
W sobotę 23 lutego w auli Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”. Studia podyplomowe współfinansowane były nawet w 80% ze środków Unii Europejskiej. W trakcie uroczystości nastąpiło uroczyste rozdanie absolwentom certyfikatów ukończenia studiów podyplomowych.

Ogloszenie

Podczas konferencji poruszone zostały zagadnienia dotyczące współczesnych problemów z zakresu zarządzania w polskich przedsiębiorstwach. Omówiono wyzwania, jakie stoją przed menedżerami firm, jak również nakreślone zostały aktualne tendencje na ogólnopolskim i regionalnym rynku pracy w świetle oczekiwań pracodawców i zmian pojawiających się w tym obszarze.
Spotkanie było jednocześnie okazją do podsumowania rezultatów projektu, w ramach którego w okresie od stycznia 2006 r. do grudnia 2007 r. studia podyplomowe w MWSE w Tarnowie ukończyło 9 grup słuchaczy (łącznie 176 osób). W konferencji oprócz absolwentów studiów podyplomowych uczestniczyli m.in.: Kanclerz MWSE - mgr Zofia Kozioł, Dziekan MWSE - dr inż. Anna Wojtowicz, Starosta Powiatu Tarnowskiego - Mieczysław Kras, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie - Stanisław Dydusiak, Wiceprezes Zarządu MPGK Sp. z o.o. w Tarnowie - Kazimierz Barwacz oraz promotorzy poszczególnych grup studiów podyplomowych.
-O wysokim poziomie jakości nauczania w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie oraz zadowoleniu słuchaczy z podjętych studiów świadczą wyniki ankiet ewaluacyjnych, regularnie przeprowadzanych w trakcie realizacji projektu – mówi Leszek Skowroński, Koordynator Projektu. -Ponad 80% słuchaczy oceniło jakość nauczania oraz wiedzę wykładowców jako dobra lub bardzo dobra.

Dofinansowane studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw organizowane były przez 14 renomowanych uczelni z całej Polski, tworzących Konsorcjum „Edukacja dla Przedsiębiorczości”. W ramach projektu kandydatom w całej Polsce zaoferowano 155 kierunków studiów podyplomowych, w których udział wzięło ponad 6500 osób. Był to największy projekt edukacyjny w Polsce, finansowany ze środków Unii Europejskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(04-03-2008) janek :
Brałem udział w tym projekcie i muszę powiedzieć, że poziom był na prawdę wysoki, bardzo ciekawe zagadnienia, wiele kierunków, dobrzy wykładowcy i praktycy z zewnątrz. I organizacja studiów podyplomowych stoi na bardzo wysokim poziomie. Oby więcej takich projektów dla przedsiębiorców! Czekam na kolejne :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl