To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podzielili się miłością   -   06/3/2008
W tym tygodniu uczestnicy Klubu Wolontariuszy „Serce” z Młodzieżowego Centrum Samorządności tarnowskiego Pałacu Młodzieży odwiedzili pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej w Stróżach koło Zakliczyna. W zakładzie aktualnie przebywa 130 kobiet, w większości poważnie chorych i właśnie specjalnie dla nich młodzież z MCS przygotowała 130 paczek ze słodyczami które zostały wręczone w czasie serdecznego spotkania w Stróżach.

Ogloszenie

Wiele uśmiechu i radości dał również program artystyczny przygotowany przez Studio G2 z Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, który został entuzjastycznie przyjęty przez zebrane w świetlicy DPS pensjonariuszki. To niezwykłe spotkanie przyniosło wiele wzruszeń i radości nie tylko pensjonariuszkom DPS, ale również młodym wolontariuszom dla których była to kolejna lekcja otwarcia i wrażliwości na drugiego, zwłaszcza starszego człowieka.
Wolontariusze zamierzają odwiedzić jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi Domy Pomocy Społecznej w Tarnowie przy ul Szpitalnej i Czarna Droga..
Opiekun i koordynator MCS PM Stanisław Olszówka składa specjalne podziękowanie Firmie Transportowej ARAMIS Dariusza Armatysa za nieodpłatne użyczenie autokaru w celu przewiezienia młodzieży wraz z darami do Stróży.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:23:26
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html