To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Kromka Chleba” zaprasza   -   13/3/2008
W Niedzielę Palmową (16 marca) o godz. 15:00 tarnowska Fundacja „Kromka Chleba” serdecznie zaprasza wszystkich tarnowian na Rynek, na tradycyjny przedświąteczny żurek. Kilka tysięcy porcji przygotuje restauracja Pasaż, a częstować będzie prezes fundacji Anna Czech.

Ogloszenie
>

-Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na miskę zupy i chwilę rozmowy. Choć naszym głównym statutowym celem jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, przedświąteczne akcje kierowane są do wszystkich tarnowian i mieszkańców regionu. Chodzi o to, byśmy przystanęli na chwilę mimo wiru przedświątecznych przygotowań, spotkali się i złożyli sobie życzenia - mówi prezes Anna Czech. -Dlatego zapraszam wszystkich młodszych i starszych, seniorów i dzieci.

Natomiast w każdy czwartek marca i kwietnia w siedzibie Uniwersytetu III Wieku przy pl. Kazimierza 5 wolontariusze „Kromki Chleba” pomagają wypełniać PIT-y. Dyżury trwają 2 godziny - od 15 do 17. -Jednocześnie prosimy o przekazywanie 1 procenta podatku - mówi prezes Fundacji Anna Czech. -W tym roku jest nam to szczególnie potrzebne, bo dotacja z urzędu miasta została nam obcięta o połowę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(16-03-2008) pimpek :
a dlaczego pieniądze podatników miałyby być przejadane np. w Niedzielę Palmową???? No chyba,że Pani Czech ten żurek za swoje...to przepraszam;)No to jak - ZA SWOJE????Pani Anno,krótkie pytanie i krótka odpowiedź...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-03-2008) pimpek :
i jeszcze mam Jej oddać mój 1%-na kampanie????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl