To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Ostatnie bilety na Rubika   -   13/3/2008
Jeszcze tylko w piątek w kilku miejscach na terenie Tarnowa, a w sobotę już tylko w kasie hali "Jaskółka" w Mościcach można się zaopatrzyć w bilety na sobotni koncert "Habitat" Piotra Rubika z zespołem prawie 190 innych artystów, który już teraz określić można mianem największego jak dotąd wydarzenia kulturalnego roku w Tarnowie. Przy realizacji koncertu użyty zostanie najnowocześniejszy sprzęt zapewniający doznania dźwiękowe i wizualne, jakich w naszym mieście jeszcze nie było !

Ogloszenie

Ostatnie bilety na koncert są jeszcze do nabycia w sekretariacie ZKS Unia Tarnów, na stoisku muzycznym w DH ŚWIT i w sklepie muzycznym SONIC przy ul. Krakowskiej 2. W sobotę ewentualnie niesprzedane gdzie indziej bilety będzie można kupić już tylko w kasie hali "Jaskółka" (w godzinach 10:00-18:00).

I jeszcze jedna informacja dla fanów Piotra Rubika, którzy chcieliby np. zdobyć jego autograf. Jak dowiedzieliśmy sie od organizatora koncertu, w sobotę 15 marca o godzinie 16:00 Piotr Rubik spotka się z wielbicielami i promował będzie swą najnowszą płytę (z zapisem prapremiery oratorium "Habitat" w Gorzowie w grudniu 2007r.) w księgarni EMPIK, przy ul. Słonecznej.(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:17:59
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html