To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Kolejna impreza techno w "Przepraszam"   -   24/3/2004
Duży sukces frekwencyjny odniosła miesiąc temu impreza techno, która odbyła się w klubie PRZEPRASZAM. Już za kilka dni - w sobotę 27 marca - ponownie będzie można się tam zabawić do muzyki serwowanej przez dj`ów. Imprezę nazwano "Beat Addicted". Mamy jedno podwójne zaproszenie na imprezę, które rozlosujemy wśród inTARnautów, jacy zgłoszą nam drogą e-mailową chęć wzięcia udziału w zabawie.

Ogloszenie
>

Impreza odbędzie się w Klubie Studenckim PRZEPRASZAM (Rynek 10). W pierwszej sali zaprezentują się następujący dj`e: Fukktry (Absurd Squad, Kraków), Nuke Prooff (Twelve Inches, Nowy Sącz), Hal Bregg (Rhytm Fusion Rec., Nowy Sącz) oraz Art B , Quazkvas i Witness (Tarnów). W drugiej sali natomiast grać będą tylko Tarnowianie: Voll (Rhytm Fusion Rec.) oraz Accai, Aetherius, Joshua, Magik i Plewus. Start sobotniej imprezy zaplanowano na godz. 21.00, zakończenie na 5 rano. Wjazd za 6 złotych.

Para inTARnautów (zwycięzca i zaproszona przez niego osoba) będzie mogła wziąć udział w imprezie gratis. Mamy jedno podwójne zaproszenie od organizatorów. Rozlosujemy je spośród wszystkich chętnych, którzy do czwartku (25.03), do godziny 16.00 nadeślą nam na adres tarnow@okay.pl e-maila ze swoim nazwiskiem i "namiarem" telefonicznym na siebie. W temacie wiadomości ma znaleźć się nazwa imprezy.
Nazwisko szczęśliwca opublikujemy na stronie portalu w czwartek wieczorem. Zaproszenie będzie do odebrania w piątek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:19:44
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html