To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Nowy cotygodniowy konkurs OKAY   -   24/3/2004
Ogłaszamy nowy, permanentny konkurs na stronach tarnowskiego portalu. W prawej dolnej części strony głównej będziecie mogli co tydzień oglądać nowe zdjęcie wykonane przez nas gdzieś w Tarnowie lub w najbliższych okolicach. Zapewne domyślacie się jakie będzie zadanie. Tak, macie odgadnąć co to za miejsce a odpowiedź nadesłać drogą e-mailową do naszej redakcji.

Ogloszenie
>

Wśród wszystkich osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi rozlosujemy co poniedziałek nagrodę, którą będzie ciekawa książka lub album muzyczny na płycie CD. Poszczególne edycje konkursu zamykamy zawsze w poniedziałek o godz. 14.00. Jeszcze tego samego dnia nazwisko zwycięzcy i odpowiedź na pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie.
Planujemy też, od czasu do czasu, wręczanie nagród pocieszenia - niespodzianek.
Na e-maile zawierające odpowiedź oraz nazwisko zgłoszeniodawcy czekamy pod adresem: tarnow@okay.pl. Zapraszamy do zabawy !!!

Informujemy jednocześnie, że już w najbliższych dniach zbiera się Komisja Konkursowa, która wyłoni zwycięzców całorocznego Fotokonkursu OKAY, na który napłynęło blisko 1000 fotografii ! W komisji, poza reprezentantem naszej redakcji, zasiądą również m.in. wybitni tarnowscy fotografowie i znany tarnowski historyk. Przewidzieliśmy wiele atrakcyjnych nagród dla laureatów i ... kolejną edycję konkursu. Już można nadsyłać do niej zdjęcia !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:51:36
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html