To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wylicytuj pisankę, pomóż dzieciom   -   17/3/2008
We wtorek 18 marca o godzinie 18:00 w Sali Lustrzanej odbędzie się już po raz trzeci charytatywna impreza przygotowywana przez radnego Grzegorza Kądzielawskiego i Stowarzyszenie "Otwartych Serc" dla Dzieci z Domu Dziecka. Nie lada atrakcją będzie osoba prowadzącego tradycyjną już aukcję pisanek wykonanych przez dzieci i podpisanych przez znane postaci. W tej roli zgodził się wystąpić popularny, czarnoskóry prezenter i dziennikarz, Brian Scott.

Ogloszenie

A podczas III Pisanki Marzeń wylicytować będzie można m.in. duże wielkanocne jaja podpisane przez takie osoby, jak Joanna Brodzik i Beata Kawka, Artur Barciś, Jan Machulski, Marcin Hycnar, Aleksander Grad, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Piotr Rubik (na zdjęciu). Dodatkowo w roku bieżącym będzie można nabyć specjalną rzeźbioną wydmuszkę autorstwa Doroty Pacanowskiej (nagroda w ogólnopolskim konkursie pamiątek regionalnych) oraz - przekazaną przez portal inTARnet.pl i drukarnię Redruk - InTARnetową "Talię kart" formatu A1, z podobiznami (znacznie powiększonymi w stosunku do oryginalnej wielkości poszczególnych kart z oryginalnej Talii) osobistości życia publicznego w Tarnowie.

PISANKA MARZEŃ to organizowana po raz trzeci aukcja charytatywna, której celem jest pomoc dzieciom z Domu Dziecka nr 2 w Tarnowie. Jest to przedsięwzięcie, podczas którego licytowane są pisanki wykonane przez wychowanków Domu Dziecka nr 2 oraz osoby znane ze świata muzyki, filmu czy działalności społecznej.
Cena wywoławcza małej pisanki to 10 złotych, natomiast licytacja pisanki dużej rozpoczyna się od kwoty 50 zł. InTARnetowa Talia (w antyramie) licytowana będzie od kwoty 100 zł.
Przed licytacją zostanie wyświetlony film obrazujący codzienne życie w placówce.
Za środki zebrane podczas pierwszej edycji zakupiono suchy basen, a kwota z licytacji w roku ubiegłym pozwoliła na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci. Celem głównym trzeciej edycji jest wsparcie realizacji idei tzw. rodzinnych pokoi dla rodzeństw przebywających w Domu Dziecka nr 2 oraz utworzenie sali techniczno - plastycznej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:04:27
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html