To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Euro 2012 – Tarnów nie wykorzystał szansy?    -   20/3/2008
„Nie zgazam się z tym, że podjęcie działań mających na celu wykorzystanie dla Tarnowa szansy włączenia się w przygotowania do organizacji Euro 2012 było niemożliwe” – stwierdza poseł PiS Jacek Pilch. „Pieniądze na tego typu działania są na przykład w Urzędzie Marszałkowskim”, są pieniądze na rozwój bazy sportowej, są pieniądze na podniesienie standardów hoteli”.

Posłuchaj wypowiedzi posła PiS Jacka Pilcha :

Ogloszenie
>

Poseł uważa, iż nie można mówić, że „nie dało się tego zrobić”, tym bardziej iż zrobił to np. Andrychów, Proszowice czy Bochnia. Jego zdaniem „należało się zgłosić choćby po to, żeby się zgłosić” ponieważ wówczas „przyjechaliby dziennikarze, przyjechałaby komisja i nie można takich okazji wypuszczać z rąk”. Jednocześnie Jacek Pilch skomentował odpowiedź rzecznika prasowego tarnowskiego magistratu, Piotra Filipa, na jego uwagi: „ta odpowiedź w ogóle nie odnosi się do mojej wypowiedzi” – stwierdził poseł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(20-03-2008) zenek :
wladze miasta uwazaja ze nie nalezy sie osmieszac 0; zglaszajac kandydature bo i tak nie wygramy. Po co nam takie wladze ktore nie umieja zawalczyc o inwestyce, nie wierza w sukces i jeszcze zarazaja tym negatywnym podejsciem innych....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2008) Quiris :
Panie Pośle, a cóż pan zrobił aby pomóc Tarnowowi - jako radny, jako poseł, jako polityk. Budujesz pozycje na trepowaniu miasta. Oj nieładnie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2008) zdziwiony :
Jedno z dwojga - albo pan poseł nie wie o czym mówi, albo rzeczywiście Urząd Marszałkowski rozdaje prywatnym właścicielom pieniądze na podniesienie standardu ich hoteli. Jeśli tak, to nie wiem, czy nie pora przespacerować się do prokuratury.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2008) Artur Michalik :
Tarnów jest zamałym Miastem Zeby wziąć udzieł w euro 2012. Mamy tylko 2 stadiony Tarnovi i Unii(i Metalu) Kto wzioł taki Pomysł

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2008) realista :
Władze Tarnowa nie popełniły żadnego błedu. Przestańmy wreszcie mylić pobożne życzenia z realiami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl