To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kwiecień w Przepraszam   -   29/3/2008
W nachodzącym miesiącu w Klubie Studenckim Przepraszam (Rynek 10) szykuje się kilka ciekawych propozycji. O koncercie grupy „Muzyka Końca Lata” (5 kwietnia) już pisaliśmy; jak dotąd potwierdzony jest jeszcze wspólny koncert kapel: Minerwa, Blade of Terror i Sunflower (14 kwietnia) oraz zespołu Radosław Stolar (27 kwietnia).

Ogloszenie

„Tour To Perdition 2008” – w ramach tej trasy 14 kwietnia o godz. 19:00 wystąpią: Minerwa (metal core), Blade of Terror (death/trash metal) i tarnowski Sunflower.

Natomiast 27 kwietnia w klubie zagości powracający po chwili nieobecności Radosław Stolar. Grupa powstała w drugiej połowie lat 90-tych powraca z nowymi muzykami, koncertami i zamiarem nagrania pierwszej, autorskiej płyty. Pierwotni, nie noszący maski, wywodzący się z rokowych korzeni postanowili pokazać jaką dziś, nie oni, ale rock, ma naprawdę twarz. „Prawdziwa muzyka to ta, która jest grana na koncertach”, z takim powołaniem grupa grywała przez wiele lat, unikając studia, jak ognia (z małymi wyjątkami).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:01:26
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html