Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Kolejne gimnazjum z patronem   -   27/3/2004
Od czwartku Gimnazjum nr 7 w Tarnowie ma za patrona dr Janusza Korczaka. Nadanie imienia rozpoczęła uroczysta msza św. w kościele im. Maksymiliana Kolbego, podczas której przedstawiciele rady rodziców szkoły przekazali nowy sztandar uczniom. Następnie w sali kina "Marzenie" odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów.

Ogloszenie

Następnie po tym ks. prof. Tomasz Drwal wygłosił wykład o nowym patronie szkoły. W uroczystosci wzięli udział takze przedstawiciele magistratu i tarnowscy radni. Po południu już w samym gimnazjum obejrzeć można było pokonkursową wystawę, na której zaprezentowano portrety Janusza Korczaka w wykonaniu uczniów gimnazjum.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(27-03-2004) ppp :
Pomyłka!!! Chodzi o Gimnazjum nr 7.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-04-2004) omega1 :
Najważniejsze, że była msza i wykład księdza. I znów sukienkowi są górą bo trzepią kasę na lewo (Stella Maris) i prawo. Brawo - dajcie się ogłupiać dalej. Korczak był przecież Żydem i na pewno zachwycony mszą by nie był. Pociesznie również musiały wyglądać portrety Korczaka wykonane przez uczniów gimnazjum. Głęboka i zacofana prowincja i nic ponadto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl