Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukcesy tarnowskich sportowców   -   01/4/2008
Dziś, 1 kwietnia Prezydenta Miasta Tarnowa uhonorował tarnowskich trenerów oraz sportowców niepełnosprawnych, którzy podczas VII Ogólnopolskich Igrzyskach Zimowych Olimpiad Specjalnych wywalczyli aż siedem medali.

Ogloszenie

Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała 1 kwietnia uhonorował sportowców specjalnych, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się podczas VII Ogólnopolskich Igrzyskach Zimowych Olimpiad Specjalnych rozegranych w marcu w Wiśle. Na biegowych trasach usytuowanych na Kubalonce narciarze z Tarnowa wywalczyli siedem medali. Najlepiej z pośród tarnowskiej ekipy spisał się Paweł Cholewa z Sekcji Olimpiad Specjalnych Sokoła Tarnów, który triumfował w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Po dwa medale wywalczyli także Bernadetta Starzyk z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Robotniczej w Tarnowie oraz Krzysztof Turek (Sekcja Olimpiad Specjalnych Sokoła Tarnów). Dwukrotna złota medalistka konkurencji pływackich Światowych Igrzysk Letnich w Szanghaju triumfowała w biegu na 50 metrów oraz zajęła drugie miejsce na dwukrotnie większym dystansie.
Medalowy plon tarnowskich sportowców uzupełnił brązowy medal wywalczony na dystansie 50 metrów – w kategorii wiekowej powyżej 40 lat – przez Dorotę Rybę. Czwarte miejsce na również w tej kategorii zajęła natomiast Beata Małek (obie DPS Robotnicza w Tarnowie). Warto zaznaczyć, że Urząd Miasta Tarnowa podczas ferii zimowych sfinansował wyjazdy treningowe medalistów. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947