Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Józefa Frysztakowa nie żyje    -   15/4/2008
W niedzielę w Tarnowcu zmarła w wieku 87 lat Józefa Frysztakowa - znana w regionie poetka, członkini kilku stowarzyszeń liteackich, wielce zasłużona pedagog, ucząca w szkołach podstawowych i średnich w Tarnowie i w Tarnowcu, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Pogrzeb Pani Józefy odbędzie się w Tarnowcu w czwartek 17 kwietnia o godzinie 14:00.

Ogloszenie
>

Po uroczystościach pogrzebowych w Kościele Parafialnym w Tarnowcu pw. św. Józefa Rzemieślnika będzie można wziąć udział we mszy świętej za spokój duszy zmarłej. Początek Mszy o godzinie 15:00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(17-04-2008) Wiktoria :
Nie znałam osobiście zmarłej poetki, ale zapamiętałam na zawsze jeden z jej wierszy "Zaduma" i cytuję go by uczcić pamięć o zmarłej: Nie wrócą nigdy dni młodości, od miodnych lat wonniejsze. I nie przywołam twej miłości wspomnieniem najgorętszym. Nie wrócą nigdy dawne echa, co brzmiały w tej dolinie. Cóż stąd, że ciągle jeszcze czekam, gdy fala czasu płynie. Że las cienistą ścieżką wabi, a w zbożach grają świerszcze. Że nocą słychać chóry żabie, w kantacie najpiękniejszej. I nie ocali nas chwila wspomnień, co serc do siebie nie skłania. Nie wróci dzień, gdy szedłeś do mnie promienną ścieżką kochania To zaszczyt dla miasta Tarnowa że poetka żyła tutaj dlatego uważam że pośmiertnie powinien ukazać się tomik wierszy zmarłej. Niech jej ziemia lekką będzie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947