Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Sportowe turnieje w Dąbrowie   -   30/3/2004
W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej Dąbrowski Dom Kultury zorganizował w ostatnią niedzielę I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ oraz I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR STAROSTY DĄBROWSKIEGO. Zainteresowanie było bardzo duże. Na zawody przybyły całe rodziny, by dopingować swoich zawodników.

Ogloszenie

Do turniejów zgłosiło się 8 drużyn piłkarskich w 2 kategoriach wiekowych (gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) i 8 siatkarskich (młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i odboye). Zawody trwały ponad 10 (!) godzin, gdyż walczono systemem "każdy z każdym" w swoich kategoriach. Puchary Burmistrza zdobyły zespoły: Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz "Amatorzy". Drugie miejsce przypadło w udziale Gimnazjum nr2 (FC "Bagienica"), trzecie "Narkomanom" (ZSP nr1). Puchary Starosty Dąbrowskiego zdobyły zespoły: Bolesław I i "Nauczyciele". II miejsce zajęły zespoły: "Dąbrowiaka" oraz "Szóstka", trzecie przypadło w udziale reprezentacji I LO w Dąbrowi e Tarnowskiej i "Wiarusom".
Warto dodać, że w turnieju wzięła udział drużyna "Wapniaków" złożona m.in. z dąbrowskich biznesmenów i lekarzy, która bardzo mocno wsparła niedawno XII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej (zajęli tym razem IV miejsce). Przeprowadzenie turnieju było możliwe dzięki życzliwości Ireny Czternastek - Dyrektora ZSP nr1 oraz nauczycieli tej szkoły - sędziujących zawody: Łukasza Świętochowskiego i Michała Borsy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(30-03-2004) kibic :
Uznanie dla Pani Grażyny Gawlikowej za serce dla sportu i ciekawe imprezy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2004) kibic :
bluhaha dla grazynki chybas zglupial kolego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2004) waldek :
za to jej placa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2004) obojętny :
Do kibica i waldka: chłopy, czy wy umiecie czytać, to nie Pani Gawlikowa zrobiła tę imprezę, kto był w lo przez 10 godzin, to wie, że to dom kultury, a to już nie to samo...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl