Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   UE: więzienie dla przeciwników zabijania nienarodzonych    -   20/4/2008
W najbliższych latach sprzeciw wobec promowania homoseksualizmu w szkołach czy wobec zabijania nienarodzonych dzieci stanie się przestępstwem, za które będziemy mogli zostać ukarani nawet więzieniem. A wszystko to za sprawą powstałej w ubiegłym roku unijnej Agencji Praw Podstawowych, która pilnować będzie przestrzegania tych samych praw, które zawarte są w tzw. Karcie Praw Podstawowych. Fakt, że dokumentu tego nie ratyfikujemy, nie będzie miał tu żadnego prawnego znaczenia...

Ogloszenie

O machinacji tej pisze Dariusz Kos w najnowszym wydaniu tygodnika „Najwyższy Czas”. Otóż w ubiegłym roku powstała unijna Agencja Praw Podstawowych, która ma badać przestrzeganie praw człowieka. W szczególności ma zwracać uwagę na „podstawowe elementy praw podstawowych obejmujące zjawiska rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu, ochronę praw mniejszości oraz kwestię równouprawnienia płci”. W tym celu Agencja ma gromadzić informacje, rejestrować, badać i analizować wszystko, co jest związane z poprawną realizacją walki z ksenofobią i rasizmem w unijnym prawodawstwie oraz w prawie państw członkowskich. Rzecz jasna z pomocą rozmaitych organizacji – ze szczególnym wskazaniem na np. organizacje feministyczne, domagające się, by kobieta w każdej sytuacji mogła zamordować nienarodzone dziecko (ale przecież odhumanizowane słowo „aborcja” inaczej brzmi), czy organizacje promujące homoseksualizm.

Jednak podstęp socjalistycznej, unijnej machiny kryje się nie w „monitorowaniu” – otóż pan D. Kos cytuje fragment decyzji Rady UE z 27 lutego 2007 roku, gdzie czytamy: „Rada zgadza się, by przed 31 grudnia 2009 r. ponownie przeanalizować zakres uprawnień Agencji z myślą o możliwości ich rozszerzenia na dziedzinę współpracy policyjnej i sądowej w sprawach karnych.” To oznacza, iż zanim jeszcze wejdzie w życie Traktat Reformujący, nowo powstała Agencja będzie już miała uprawnienia więcej niż kontrolne. Będzie mogła ścigać tych, których uzna za ksenofobów, rasistów, antysemitów itp., a państwa członkowskie, czyli również Polska, będą musiały jej w tym pomóc. Innymi słowy – także i z tego względu, nie podpisanie przez Polskę Karty Praw Podstawowych niczego nie zmienia – Agencja w majestacie prawa przypilnuje, czy wypełniamy postanowienia Karty, której nie ratyfikowaliśmy. Wiąże się to np. z tym, że za nazwanie homoseksualizmu chorobą, zboczeniem, grzechem, za sprzeciw wobec zabijania nienarodzonych itp. będziecie mogli Państwo pójść siedzieć. Zadba o to Agencja, z pomocą donosów ze strony obficie dotowanych przez UE „wolnościowych”, „tolerancyjnych” i „równouprawnieniowych” organizacji pozarządowych, kierując poszczególne sprawy do właściwych organów wymiaru sprawiedliwości, od czego polskie organy nie będą mogły się wymigać. Wkrótce więc nawet pisanie tego, co piszę powyżej, stanie się niemożliwe i zagrożone sankcjami karnymi, tym bardziej że np. zgodnie z prawem nawet „naśmiewanie się” z absurdów antydyskryminacyjnych regulacji prawnych jest dyskryminacją (pisałem o tym kilka lat temu w obszernej analizie - tekście „Jak syfilis homofobii zżera łono Parlamentu Europejskiego”). Za chwilę okaże się jeszcze, że nielegalny jest sprzeciw wobec „prawa do godnej śmierci” które w ramach „wolności i tolerancji” powinno obowiązywać także u nas, jako unijny „standard”. W kolejce na kolejne regulacje czeka też (to nie żart) silne lobby pedofilskie, zmierzające do uznania „wolności seksualnej” dzieci – i nie jest bez szans, zważywszy na fakt, iż w Europarlamencie zasiada w frakcji „Zielonych” taki na przykład niemiecki deputowany jak Daniel Cohn Bendit, związany niegdyś z terrorystami z Frakcji Czerwonej Armii, pedofil, który, jak sam tłumaczył, „starał się odpowiedzieć na potrzeby seksualne dzieci”.

W tym kontekście całe zamieszanie z „Kartą Praw Podstawowych” było tylko jednym wielkim mydleniem oczu i podstępem, gdyż w zreformowanej Unii zawarte w niej zapisy i tak będą nas obowiązywały, a pojedynczy sprzeciw nawet wszystkich polskich eurodeputowanych, niczego tu nie zmieni. Oto idea powstałej na mocy decyzji podjętych w 2006 i 2007 roku Agencja, z góry miała „ominąć” ewentualne protesty przeciw Karcie, zaprowadzając na obszarze całej Unii antyludzką ideologię. Oto mamy twór, który za chwilę zostanie przekształcony w quasi-policyjną agendę, ochoczo tropiącą wszystkie przejawy „homofobii” i innych „prześladowań”.
Ów bat na normalnie myślących ludzi, chrześcijan – już jest zresztą od dawna obecny w unijnym oraz w polskim prawodawstwie. Dotąd tylko nie był w naszym kraju używany, choć za pewien wyłom można tu uznać sprawę Alicji Tysiąc. O tym, że „idzie nowe” zaświadcza również oświadczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, który, o czym dopiero co pisałem w innym felietonie, „wyraża głębokie zaniepokojenie ustawą o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży”, obowiązują u nas od 1993 roku. Zaś zdaniem „monitorującej” te zagadnienia „Federacji Kobiet i Planowania Rodziny” „przepisy w Polsce zagrażają bezpośrednio zdrowiu i życiu kobiet”.

Smutne jest także i to, że my wszyscy, niezależnie od poglądów, poprzez podatki wchodzące w skład unijnej „składki” już dopłacamy do np. mordowania nienarodzonych dzieci, wspieramy wszelakie organizacje walczące o „wolność prześladowanych” i nie możemy w tej sprawie zrobić nic. Zaś w ciągu najbliższych lat pojawiać się będzie coraz więcej procesów i wyroków przeciw „nieprawomyślnym” „homofobom” z zakazem publikacji włącznie, a w szkołach na stałe zagoszczą broszury i pogadanki o meandrach homoseksualizmu, czy sposobach bezpiecznej „kopulacji” panów z panami (w naszym kraju były już takie precedensy). A za ileś tam lat, kiedy Unia runie pod własnym ciężarem, z pomocą fundamentalistów islamskich, którym w Europie dziś wolno więcej niż katolikom, będziemy mieli nowe grono „kombatantów” i męczenników.
Oczywiście powie ktoś, że dzięki Traktatowi z Lizbony teraz już określone zostały przynajmniej zasady wystąpienia z Unii Europejskiej. Tyle że zasady te są mgliste, poza jednym, konkretnym zapisem: muszą się na to zgodzić poszczególne unijne organy, z Parlamentem Europejskim włącznie – kwalifikowaną większością głosów. Czy wstąpilibyście Państwo do organizacji, z której w razie czego można wystąpić tylko za zgodą większości jej członków? Taki typ organizacji nazywamy mafią. Zresztą, każda z republik ZSRR również mogła „wystąpić” w dowolnej chwili...
Tak czy siak, zbliża się nie wojna cywilizacji czy kultur nawet. Raczej możemy mówić o ataku rozmaitych manifestacji jak najbardziej osobowego Zła, o którym już dziś w kościele się nie mówi, odkąd księża nauczyli nas, że „Bóg jest miłością”, zapominając, że przede wszystkim jest „sędzią sprawiedliwym”.

Zachęcam także do przeczytania dostępnego w zasobach naszego portalu czteroczęściowego opracowania „Jak syfilis homofobii zżera łono Parlamentu Europejskiego”, powstałego kilka lat temu jako efekt „warsztatów antydyskryminacyjnych” organizowanych przez Pełnomocnika ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn panią Magdalenę Środę, w których to „warsztatach” miałem okazję brać udział.
Zainteresowanych tymi i podobnymi zagadnieniami odsyłam do rozmaitych, wolnościowych portali, przede wszystkim zaś do tygodnika „Najwyższy Czas”. W najnowszym, internetowym wydaniu tego czasopisma do pobrania znajduje się również, adresowane do Prokuratora Generalnego przykładowe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez parlamentarzystów, którzy głosując za przyjęciem Traktatu z Lizbony dopuścili się jednego z najcięższych przestępstw zapisanych w naszym Kodeksie Karnym. W razie zablokowania strony lub innych technicznych kłopotów – służę drukiem; kontakt: poswiatowski@intarnet.pl.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 19)Dodaj komentarz
(20-04-2008) Grr :
To jest relatywizm moralny. Seryjny zabójca będzie żył, a dziecko, które nikomu nie jest winne zostanie zabite przed narodzeniem. To jest chore. Nasza cywilizacja (północno europejska) zawsze dbałą o najsłabszych, bo warunki życia były tutaj cięższe. Niszcząc własne zasady moralne, które kształtowały się przez tysiąclecia, palimy własne korzenie, dziedzictwo moralne. Człowiek, który morduje własne dzieci nie jest człowiekiem. Człowiek takich rzeczy nie robi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-04-2008) Weredyk :
Nie mozemy zapomniec o ogólnych zasadach miedzynarodowego prawa traktatów. W przypadku ich zastosowania istnieje możliwośc wyjscia z UE na podstawie uzgodnienia, może w rachube także wchodzić - jednostronne wystąpienie z powołaniem się za klauzulę zasadniczych zmian okoliczności, bądz tez samowolnego wystapienia na ogolnych zasadach wypowiedzenia (delikt miedzynarodowy).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-04-2008) kłos :
Podziękujmy Cudotwórcy Donaldowi za Piękną Kartę Praw Podstawowych! Tak właśnie UE nas zniszczy ! Jak można nie dac szansy nienarodzonemu dziecku do życia, do obrony przed morderstwem (sic!) a bronić więźnia, który gwałcił i mordował ....!!!!????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-04-2008) rrr :
jako kobieta chcialabym miec mozliwosc wyboru- nie mowie ze bym z niego skorzystala ale tez nie chcialabym urodzic dziecka jakiegos zwyrodnialca!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-04-2008) kłos :
Do rrr Jakiego zwyrodnialca?? Pomyśl jakby Twoj znajomy, przyjaciel, ktoś z rodziny nie urodził się tylko dlatego że był poczęty np. poprzez gwałt?? Nikt z ludzi nie ma prawa decydować kto ma żyć a kto nie!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-04-2008) ogórek :
Ten arykuł to stek bzdur,a ten portal coraz bardzien podaza w kierunku Naszego Dziennika i Radia Maryja.Tylko czy to dobry kierunek?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-04-2008) do ogóreczka :
No co ? Brakuje rzeczowych argumentów ??!!! Własnie taki poziom dyskusji prezentują nasze Jaśnie Oświecone Elity....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-04-2008) Przemek :
Oczywiście, najlepiej wyśmiać, tak jak "ogórek", kiedy się nie rozumie czytanego tekstu. Poziom typowego zwolennika aborcji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-04-2008) do rrr :
wybór?? może jak ktoś będzie chciał cię zgwałcić, to też jego wybór??? ale głupota się szerzy ;(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-04-2008) ogórek :
Jeżeli Ty Pzemusiu i twoj poprzednik potraficie z jednego mojego krytycznego zdania wywnioskowac ze jestem zwolennikiem aborcji to gratuluje poczucia humoru.Odniosłem sie tylko do artykułu i systematycznie spadajacego poziomu tego portalu .Tyle.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2008) Przemek :
Nie napisałem, że jesteś zwolennikiem aborcji, ale że reprezentujesz taki dokładnie poziom, jak typowy zwolennik. Naprawdę, czytanie ze zrozumieniem ciężko ci przychodzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2008) ktos :
Wiem, że dla kobiety która została zgwałcona nie jest to najprzyjemniejszy moment i najchętniej pozbyłaby się "wspomnienia" tego czynu. To są zawsze trudne decyzje i niełatwe. Co innego teoretyzować, a co innego znaleźć się w takim położeniu. Niemniej, nie można pozwolić do zabijania nienarodzonych tylko dlatego że są poczęta w wyniku gwałtu. Trzeba mieć zasady których trzeba się trzymać, bo łagodząc co chwile te zasady pewnego dnia obudzimy się w chaosie, gdzie każdy każdego będzie mógł zabić tylko dlatego, że się krzywo uśmiechnął. Mam nadzieję, że nikt z nas nie będzie musiał stawać przed takimi dylematami w swoim życiu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2008) ogórek :
Po jednym zdaniu wiesz jaki ja poziom reprezentuje?Niesamowity jesteś,rozgryzłes mnie,rozgryzłes zwolennikow aborcji.Wszystkich rozgryzłes i upoziomowałes przy okazji.Brawo.Mysle ze sie marnujesz.Powinienes zostac kims w rodzaju Bonda.Nie krepuj sie.Dla mnie koniec bo nie rozumiesz co do Ciebie pisze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2008) Przemek :
Dokładnie kolego, jednym zdaniem udowodniłeś, że nie rozumiesz czytanego tekstu. Twoja ostatnia decyzja o zamilknięciu jest słuszna, bo czasem lepiej milcząc wyjść na idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2008) rrrrrrrrr :
kobieta decyduje czy urodzi czy nie a klechy niech sie w to nie wtrącają !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2008) ktos :
Czy w takim razie matce będzie wolno zabić własne dziecko jeśli np. nie będzie jej stać na jego wychowanie??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2008) cel :
Taka matka nie jest matką, lepiej będzie jak donosi ciąże i odda dziecko do adopcji, tam zawsze znajdzie się ktoś kto przygarnie takie maleństwo.. pomyślcie sobie, co by było, gdyby to wasza matka was nie chciała, i chciała się was pozbyć!!!nawet inaczej, jakby nie chciała was w ogóle na tym świecie, jakbyście się czuli?? trzeba dać dziecku szanse do życia, do bycia, do istnienia, tak jak nam kiedyś ktoś dał taką szanse.. A ta która chce usuwać ciąże nie docenia wartości życia.., ciekawe jak będzie się czuła później, czy będzie miała wyrzuty sumienia.. To nie ludzie decydują o tym kto ma żyć i kto ma umrzeć!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2008) Wizja :
Jak nienarodzona kobieta może sama zdecydować czy ma być zabita czy nie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-05-2008) myślenie nie boli :
przeciwnicy aborcji w przypadku gwałtu - ciekawe czy jak ktoś zgwałci waszą żonę/siostrę/matkę czy będziecie za tym żeby urodziła dziecko i wychowywała albo oddała do adopcji ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947