To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   IV Forum MSP tuż, tuż ...   -   31/3/2004
27 kwietnia w Tarnowie odbędzie się czwarte już Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Głównym tematem tegorocznej edycji Forum, będzie stan przygotowań gospodarki, w tym sektora MŚP w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Organizatorzy liczą, że tarnowska konferencja pozwoli na rzeczową dyskusję o nadziejach i obawach małych i średnich firm, dla których pierwsze zetknięcie się z gospodarką Zjednoczonej Europy będzie nie lada sprawdzianem.

Ogloszenie

Pomysłowcą imprezy jest poseł Aleksander Grad. Jak co roku konferencję organizuje MAŁOPOLSKIE FORUM WSPIERANIA INICJATYW LOKALNYCH w Tarnowie, przy współpracy z kilkoma instytucjami lokalnymi (Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Izba Przemysłowo-Handlowa, Izba Rzemieślnicza, Klaster Przemysłowy "Plastikowa Dolina") a także Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Województwa Małopolskiego.

Duży akcent podczas obrad konferencji zostanie postawiony na dostosowanie krajowego sektora przetwórstwa rolno – spożywczego do wymogów UE. Uczestniczy szukać będą odpowiedzi na pytania : czy są gotowe, czy też nie wszelkie procedury związane z produkcją rolno – spożywczą? W jaki sposób inspekcje sanitarne i weterynaryjne pomagają, a może utrudniają, realizację zadań wynikających z przyjęcia europejskich procedur?
Oprócz tego forumowicze zajmą się tematem hamowania rozwoju rodzimej przedsiębiorczości przez rodzime instytucje - sądy, prokuraturę, policję, organy skarbowe a także inspekcję pracy. Organizatorzy obiecują przeprowadzić na ten temat rzetelną dyskusję.
W Forum wezmą udział, poza przedsiębiorcami, także przedstawiciele samorządów terytorialnych oraz gospodarczych, instytucji biznesowych z całego kraju.

Zainteresowani uczestnictwem przedsiębiorcy mogą pobrać kartę zgłoszenia ze strony FORUM MSP w Tarnowie .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(31-03-2004) H2O :
Wszyscy tylko radzą i radzą i co z tego wynika?A to że tak się tylko na tym gadaniu kończy i ktoś za to bierze pieniądze.Pieniądze wyrzucane są w bloto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2004) W.Popiela www.upr.pl :
A podatnicy płaczą i płacą... Już po raz 4-ty. W tym czasie bezrobocie wzroslo do prawie 21%. Co jest oczywistą konsekwencją takich i im podobnych trwonień pieniędzy podatników, ktore są zabierane z rynku (mniej miejsc pracy) na imprezy i podaguszki. PO co nam to?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-04-2004) zenon :
ciekawe czy posel GRAD rozliczyl sie z tego iz jego zona wygrala przetarg w programie AJAKS (on w tym czasie byl w komisji rewizyjnej)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl