Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pieniądze na obozy sportowe    -   27/4/2008
18 kwietnia zakończył się nabór ofert w otwartym konkursie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Tarnowa dnia 18 marca, dotyczącym szkolenia młodych sportowców podczas zgrupowań wyjazdowych organizowanych w okresie wakacji oraz zgrupowań organizowanych na terenie Tarnowa. Na konkurs wpłynęło 17 ofert, zostaną one ocenione w terminie 14 dni, licząc od 18 kwietnia.

Ogloszenie

18 marca Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił otwarty konkurs ofert na realizacje dwóch zadań - szkolenia dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo na wyjazdowych zgrupowaniach sportowych oraz na zgrupowaniach organizowanych na terenie Tarnowa w okresie wakacji letnich przez kluby i związki sportowe w ramach ciągłości szkolenia. Konkurs ogłoszony był w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Termin składania ofert upłynął 18 kwietnia. Złożono łącznie 17 ofert, w tym trzy dotyczące zgrupowań organizowanych na terenie Tarnowa, oraz 14 na realizację zgrupowań wyjazdowych.
Zgłoszony w ofertach koszt realizacji zadań to łącznie 743 841,50 zł, kwota wnioskowanych z budżetu miasta dotacji to ogółem 346 384,- złotych, organizacje deklarują wkład własny w wysokości łącznej 397 457,50 zł.
Oferty zostaną ocenione w terminie do 14 dni licząc od 18 kwietnia. Lista oferentów wraz z kwotami dotacji, o jakie wnioskują, znajduje się na stronie www.tarnow.pl – „Informacje dla organizacji pozarządowych i OPP”. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947