Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Niemen – rzeka wspomnień”    -   01/5/2008
„Czy mnie jeszcze pamiętasz…?” to pytanie wydaje się zbędne w przypadku tysięcy polskich miłośników piosenek Czesława Niemena. Piosenek, które przekraczając granice prostego big-beatu lat 60., wywarły największy wpływ na polską muzykę rockową. Mościckie Centrum Kultury zaprasza w dniu 18 maja o godz. 18:00 na widowisko muzyczne, w którym usłyszymy największe przeboje Niemena.

Ogloszenie
>

W spektaklu muzycznym na scenie zobaczymy Margitę Ślizowską, znaną ze współpracy m. in. z Mirosławem Czyżykiewiczem, Urszulą i Natalią Kukulską oraz Marcina Kołaczkowskiego, absolwenta warszawskiej Akademii Teatralnej. W roli konferansjera zobaczymy Mirosława Bakę znanego m.in. z takich filmów i spektakli teatralnych jak: „Krótki film o zabijaniu”, „Pamiętasz mnie” czy „Tytus Andronikus”.
Widowisko utrzymane jest w konwencji audycji radiowej z lat 60 – tych, zaś całość wzbogacona została fragmentami archiwalnych nagrań Czesława Niemena. Scenografia przypomni atmosferę klubów liverpoolskich z lat 60., natomiast kostiumy epokę dzieci kwiatów. Dla wszystkich fanów Czesława Niemena – obecność obowiązkowa! Wokalistom towarzyszyć będzie Kameleon Sekstet w składzie: Hadrian Filip Tabęcki (pianino), Maciej Szczyciński (gitara basowa), Radosław Kiszewski (trąbka, skrzypce), Paweł Stankiewicz (gitara elektryczna), Bartłomiej Krauz (akordeon, instrumenty klawiszowe) i Piotr Maślanka (perkusja). W spektaklu usłyszymy m.in. takie piosenki jak: „Hej, dziewczyno hej”, „Włóczęga”, „Zabawa w ciuciubabkę”, „Pod Papugami”, „Wspomnienie”, „Sen o Warszawie”, „Dziwny jest ten świat”.
Mościckie Centrum Kultury, 18 maja, godz. 18:00

ZAPROSZENIA do WYGRANIA !
Dla inTARnautów mamy do rozdania 4 podwójne zaproszenia na spektakl w MCK. Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy wysłać nam na adres redakcja@intarnet.pl wiadomość z tematem o treści NIEMEN a wewnątrz poczty zawrzeć swoje imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego. W piątek w południe wylosujemy 4 pary szczęśliwców, którym wręczymy następnie zaproszenie. Szczęśliwców o wygranej i sposobie jej odebrania informować będziemy telefonicznie.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 maja do godziny 12:00. Powodzenia !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(20-05-2008) test :
Heh, ciekawe że nie zaśpiewali jednak Dziwny jest ten świat.. Puścili co prawda Niemena kawałek, ale tylko fragment. W ogóle moim zdaniem piosenek Niemena na forum nie powinna śpiewać kobieta, kobieta nie potrafi tak zaintonować jak Niemen. Gościowi lepiej to szło, ale znacznie lepiej śpiewał utwory Niemena niegdyś Joachim Perlik. Nie pominął on hitu Niemena Czy mnie jeszcze pamiętasz. Proponuję by kolejne wspomnienie Niemena zrobić właśnie z tym artystą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2008) emos :syntiarax@interia.pl 
Otóż Joachim perlik jest w ogóle ewenementem swego rodzaju jesli chodzi o repertuar Niemena. Artysta ma głos tak podobny do Cz.Niemena, zer słuchając go z zamknietymi powiekami zdaje sie ,że sam Niemen śpiewa.Byłam teraz niedawno na jego koncercie /bardzo uroczystym/ z okazxji nadania szkole im. Cz.Niemena i tam go słuchałam z całym zespołem w 8 osobowym składzie muzycznym. Coś niesamowitego. Jesli gdzieś widzicie plakat - Koncert Joachim Perlik z zespołem koniecznie na ten koncert idźcie. Byłam na jego recitalu u nas chyba 3 lata temu ale to co usłyszałam teraz w Strzelcach Opolskich przeszło najśmielsze oczekiwania moje. Przydałby sie ten koncert u nas i dla nas.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-05-2009) Jacek :starskymusic@poczta.onet.pl 
To święta prawda, tylko Joachim Perlik jest godny wykonywać repertuar Niemena.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947