To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Po zwycięstwo z Gorzowem ?    -   01/5/2008
Już dziś, w świąteczny czwartek, na Stadionie Miejskim przy ulicy Zbylitowskiej sympatyków czarnego sportu czeka mecz ligowy, w którym Unia zmierzy się z drużyną beniaminka Caelum Stal Gorzów, dowodzoną przez byłych reprezentantów "jaskółek" - Tomasza Golloba i Rune Holtę. W gorzowskim składzie są jeszcze Paweł Hlib i Peter Karlsson, którzy również kiedyś reprezentowali barwy biało – niebieskie. Po raz pierwszy w tym sezonie, do Tarnowa zawita ekipa TVP Sport, która będzie transmitować to spotkanie.

Ogloszenie

Wracając jednak do pojedynku obu drużyn, należy wspomnieć o dotychczasowych osiągnięciach ekip. Tarnowska Unia doznała jak do tej pory trzech porażek (w Częstochowie, w Lesznie oraz na własnym stadionie z ekipą z Zielonej Góry). Drużyna Gorzowska jak do tej pory wygrała tylko jeden mecz, na inaugurację z drużyną wrocławską, potem były już porażki z Zieloną Górą (na wyjeździe) oraz Częstochową (na własnym stadionie). Do Tarnowa, beniaminek z Gorzowa przyjeżdża po zwycięstwo, ponieważ osłabiona kadrowo ekipa Unii, już przed sezonem była skazywana na spadek z elity.

Tarnowianie przed spotkaniem z gorzowianami intensywnie trenują. Do tego w składzie pojawił się kolejny zawodnik – Sławomir Drabik, który został wypożyczony z Częstochowy. Jego właśnie zobaczymy w czwartkowych zawodach z numerem 9. Pewniakiem do składu jest jak zawsze Janusz Kołodziej (super mecz w Lesznie oraz ostatnio osiągane wyniki w kwalifikacjach do GP 2009) oraz Kamil Zieliński (najlepszy z polskich młodzieżowców w składzie "jaskółek"). Skład uzupełnią na pewno bracia Rempałowie, którzy nieźle sobie radzą na tarnowskim owalu. Na pewno nie zobaczymy przez najbliższe dwa tygodnie Kevina Doolana, który poobijał się podczas występów na torach angielskich. Swoją szansę na debiut przed tarnowską publicznością, otrzymają Tobias Busch oraz Ales Dryml.

Gorzowska drużyna stawi się na to spotkanie w swoim najsilniejszym składzie, ze zwycięzcą ostatniej rundy GP w Krsko – Tomaszem Gollobem, „norweskim” Polakiem – Rune Holtą, sympatycznym szwedzkim „okularnikiem” – Peterem Karlsonem oraz bardzo krewkim poza torem Pawłem Hlibem (wszyscy niegdyś jeździli dla Tarnowa i świetnie znają nasz tor). Skład zespołu Stali uzupełnią Jesper Monberg, Adrian Szewczykowski oraz Thomas H. Jonasson.

Wpływ na wydarzenia i wynik meczu, będzie miała nawierzchnia toru. Podczas ostatniego meczu z zespołem zielonogórskim, tor był bardzo twardy, przez co o wyniku decydowały przede wszystkim starty. Na takim właśnie torze, Tomasz Gollob czuje się jak ryba w wodzie. Czy tor okaże się atutem gospodarzy? Czy zespół tarnowski, w pierwszomajowy wieczór, poczuje pierwszy w tym sezonie smak zwycięstwa? Odpowiedzi na te pytania odpowiedź znajdziemy w czwartkowy wieczór. Początek meczu o godzinie 18.30. Bezposredną transmisję z meczu śledzic można w TVP Sport i Radiu RDN-Małopolska (103,6 FM).

Oto awizowane składy na ten mecz obu zespołów:
Caelum Stal Gorzów
1. Tomasz Gollob
2. Paweł Hlib
3. Peter Karlsson
4. Jesper Monberg
5. Rune Holta
6. Thomas H. Jonasson
7. Adrian Szewczykowski

ŻSSA Unia Tarnów
9. Sławomir Drabik
10. Szymon Kiełbasa
11. Jacek Rempała
12. Kevin Doolan
13. Janusz Kołodziej
14. Kamil Zieliński
15. Tobias Busch
Mecz sędziuje: Artur Kuśmierz z Czestochowy.
(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:10:09
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html