To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Efektowne zakończenie majówki na boiskach regionu    -   05/5/2008
Zwycięstwo drużyny Okocimskiego, komplet zwycięstw w czwartej lidze oraz remis na przełamanie MLKS Żabno – to najważniejsze wydarzenia kończącej świąteczny weekend, kolejek piłkarskich lig naszego regionu. Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci naszego regionu w III, IV i V lidze. Oto przegląd wydarzeń ligowych.

Ogloszenie

III LIGA
Okocimski Brzesko zaliczył kolejne zwycięstwo, tym razem pokonał na własnym stadionie zespół Wiernej Małogoszcz 1:0 (0:0). Bramkę dla zespołu z Brzeska zdobył w 48 minucie Karwat. Tuż przed końcem spotkania była szansa na podwyższenie rezultatu, lecz Piotrowicz nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając wprost w ręce bramkarza drużyny z Małogoszczy.
Piłkarze z Brzeska mają nadal szansę zagrać w nowej drugiej lidze. Po tym zwycięstwie nadal utrzymują szóstą lokatę, mając na swoim koncie 39 punktów.
W meczu z Wierną OKOCIMSKI zagrał w składzie: Mazurek - Bednarczyk (od 46 min Gryboś), Kočiš, Jagła, Mateusz Wawryka - Kostecki (od 58 min Gnyla), Piotrowicz, Metz, Matras (od 68 min Ulas) - Karwat, Szczoczarz

IV LIGA
Trzy zwycięstwa, w tym jedno walkowerem – to bilans drużyn z naszego regionu. Tarnowska Unia pauzowała w tej kolejce i zainkasowała 3 punkty (wycofane rezerwy krakowskiej Wisły). Niestety, tym razem piłkarze Glinika nie pomogli "jaskółkom", Dalin wygrał w Gorlicach 3:1 i nadal jest przed Unią w tabeli.

Tuchovia w bardzo ważnym pojedynku z sąsiadującą w tabeli Gościbią Sułkowice zaaplikowała piłkarzom gości trzy bramki, nie tracąc żadnej. Bramki dla Tuchovii zdobyli Stachoń, Wiśniowski i Dobrowolski. To zwycięstwo dało piłkarzom z Tuchowa, pewien komfort psychiczny, przed następnymi meczami.

LKS Nieciecza rozgrywał swój pojedynek na boisku w Nowym Sączu, z tamtejszymi rezerwami Sandecji. Drużyna ta pokrzyżowała niedawno szyki tarnowskiej Unii, lecz piłkarze z Niecieczy poradzili sobie bez trudu pokonując Sądeczan 3:0, po strzałach Fijała, Bauszyńskiego i Krzysztofa Krauze.

Na czele stawki nadal Dalin Myślenice, który wspólnie z tarnowską Unią ma po 63 punkty. Czwarta w tabeli drużyna LKS Nieciecza zdobyła 56 punktów. Drużyna Tuchovii, po efektownym zwycięstwie wskoczyła na dwunastą lokatę, mając na swoim koncie 28 punktów.

Oto komplet wyników:
Unia Tarnów – walkower 3:0
Fablok Chrzanów - Puszcza Niepołomice 0:3
MKS Trzebinia/Siersza - Beskid Andrychów 2:2
Bocheński KS - Płomień Jerzmanowice 4:5
MZKS Alwernia - Poprad Muszyna 0:1
Garbarnia Kraków - Lubań Maniowy 2:0
Glinik/Karpatia Gorlice - Dalin Myślenice 1:3
Tuchovia Tuchów - Gościbia Sułkowice 3:0
Sandecja II Nowy Sącz - LKS Nieciecza 1:3

V LIGA
Po serii czterech porażek, nieco otrząsnęli się piłkarze MLKS Żabno. Tym razem w Nowym Sączu zremisowali z tamtejszym Dunajcem. Ostatni zwycięzca meczu w Żabnie czyli Wisła Szczucin nie sprostała na własnym stadionie ekipie Limanovii i odniosła porażkę 0:2. Zgodnie z oczekiwaniami, drużyna Orła Dębno pokonała na boisku w Witowicach Dolnych tamtejszą ekipę Victorii 3:0. Tym razem pauzowała drużyna Wolanii Wola Rzędzińska, która otrzymała trzy punkty za walkower z wycofaną z rozgrywek drużyną Biegoniczanki Nowy Sącz.
W tabeli prowadzi, pomimo porażki, drużyna Skalnika Kamionka Wielka, mająca na swoim koncie 51 punktów. MLKS Polan Żabno jest czwarty z 43 punktami, wyprzedzając o jeden punkt piątą Wolanię Wola Rzędzińska. Ósmą lokatę zajmują piłkarze Orła Dębno z 39 punktami. Wisła Szczucin nadal jest dwunasta, mając piętnaście zdobytych punktów.
Oto komplet wyników:
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Skalnik Kamionka Wielka 1:0
Victoria Witowice Dolne - Orzeł Dębno 0:3
LKS Jodłownik - Barciczanka Barcice 0:1
Watra Białka Tatrzańska - Wisła Grobla 1:3
Dunajec Nowy Sącz - MLKS Żabno 1:1
Wisła Szczucin - Limanovia Limanowa 0:2
Orkan Szczyrzyc 3:0 walkower
Wolania Wola Rzędzińska 3:0 walkower

KLASA OKRĘGOWA
Remis lidera - Dąbrovii na własnym boisku wykorzystali piłkarze Olimpii Wojnicz oraz Dunajca Zakliczyn, którzy wygrali swoje pojedynki. Nie udał się wyjazd piłkarzy Gosłavii, którzy minimalnie przegrali na boisku w Rzezawie. W tabeli nadal prowadzi Dąbrovia (48 pkt.) przed Olimpią Wojnicz (44 pkt.) i Dunajcem Zakliczyn i Olimpią Kąty (po 38 pkt.) Tarnovia na 10 miejscu a krzyska Iskra na odległym 14-tym.
Oto wyniki tej kolejki:
LKS Gnojnik - Olimpia Kąty 0:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Iskra Tarnów 0:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Gosłavia Gosławice 1:0
Olimpia Wojnicz - Ikar Odporyszów 4:0
Rylovia Rylowa - Tarnovia Tarnów 1:2
W meczu rozegranym awansem (23 kwietnia): Dunajec Zakliczyn - Łukovia Łukowa 3:0
(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:40:06
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html