To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Trwają targi edukacyjne   -   01/4/2004
Dużym zainteresowaniem cieszą się I Miejskie Targi Edukacyjne zorganizowane przez Wydział Edukacji Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy Centrum Edukacji i Pracy OHP w Tarnowie. Impreza odbywa się w salach konferencyjnych OHP w Tarnowie, przy ul. Mościckiego 27. Prezentują tam swoje oferty wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Tarnowa. Targi potrwają do jutra , do godziny 16.00.

Ogloszenie
>

Impreza ma pomóc pomóc tegorocznym gimnazjalistom przy wyborze odpowiedniej szkoły i podjęciu decyzji o dalszym kierunku kształcenia. Przed południem impreza zamieniła się w giełdę, na której uczniowie gimnazjów i ich rodzice pozyskiwali wszelkie informacje od nauczycieli i uczniów tarnowskich liceów oraz innych szkół ponadgimnazjalnych. Największym zainteresowaniem cieszą się stoiska liceów ogólnokształcących, zwłaszcza tych najstarszych: pierwszego i trzeciego - zauważa Radio MAKS.

Zaproszenia do uczestnictwa wysłane zostały do wszystkich gimnazjów w Tarnowie oraz w powiatach: tarnowskim, bocheńskim, brzeskim, dąbrowskim, mieleckim, dębickim i kilku gmin w gorlickim.
Każda klasa biorąca w nich udział otrzyma bezpłatnie egzemplarz Informatora o szkołach ponadgimnazjalnych w Tarnowie na rok szkolny 2004/2005.

Już jutro na naszych stronach obfity fotoreportaż z imprezy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:44:13
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html