To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Na etapie - kolejne spektakle, kolejne zaproszenia    -   07/5/2008
Kanwą tego spektaklu Teatru Nie Teraz, są losy młodej dziewczyny Danusi Siedzikówny, sanitariuszki z oddziału AK mjr Szendzielarza – Łupaszki, torturowanej przez UB i zastrzelonej w 1946 roku (morderstwo sądowe). W spektaklu wykorzystano XIX-wieczne polskie pieśni patriotyczne i religijne, w ich oryginalnym zapisie nutowym. Zapraszamy na Scenę TNT, do Mościc, na ul. Czerwonych Klonów 12 (dawny internat), w dniach 29 i 30 maja o godz. 18:00.

Ogloszenie
>

Podwójne, bezpłatne zaproszenia na wybrany przez Was termin spektaklu, trafią do rąk trojga inTARnautów, którzy prześlą nam swoje zgłoszenia na adres redakcja@intarnet.pl do środy 28 maja do godziny 16:00. W temacie wiadomości prosimy wpisać TNT a wewnątrz zmieścić jeszcze swoje dane kontaktowe (koniecznie telefon!) oraz datę wybranego spektaklu. Wylosowanych zwycięzców o wygranej i sposobie odebrania zaproszeń poinformujemy telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date        : Thu, July 25, 2024 18:44:12
IP          : 44.210.151.5
Browser     : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer     : 
PHP Version : 4.4.9
OS          : Linux
Server      : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html