To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianka Ewa Baran wyróżniona w ogólnopolskim konkursie na plakat    -   07/5/2008
Sukcesy tarnowskiego „Plastyka” w bieżącym roku szkolnym mają swoją kontynuację. Właśnie nadeszła informacja z Warszawy z Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej od dyrektora Departamentu Informacji Europejskiej pani Agnieszki Kudlińskiej z podziękowaniami za zaangażowanie i staranne przygotowanie uczniów Liceum Plastycznego w Tarnowie do Ogólnopolskiego Konkursu na plakat pod hasłem “Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy”. Szczególnym osiągnięciem jest wyróżnienie w tym konkursie pracy Ewy Baran z klasy II a. Wyróżniony plakat będzie opublikowany w pokonkursowym katalogu wydanym przez UKIE.

Ogloszenie

Wyrazy podziękowania i uznania skierowano pod adresem nauczyciela przedmiotu “Podstawy projektowania” pani profesor Magdaleny Kopczyńskiej-Kołodziej pod kierunkiem której powstały konkursowe propozycje plakatów, ukazujące “pomysłowość i wielką wyobraźnię uczniów tarnowskiej szkoły”.
Wszystkie zgłoszone prace pokazały, że młodzież Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie żywo interesuje się problematyką wielokulturowości w Europie, prezentując przy tym własną, oryginalną plastyczną wizję wkładu wnoszonego przez Polskę do europejskiego dialogu kultur. Serdeczne podziękowania otrzymali wszyscy uczniowie, którzy nadesłali swoje prace i dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych Zbigniew Mirosławski i całe grono pedagogiczne ZSP wraz z życzeniami dalszych sukcesów w pracy edukacyjnej i wychowawczej.

Absolwenci tarnowskiego Zespołu Szkół Plastycznych odnoszą sukcesy w Krakowie. W bieżącym miesiącu w Nowohuckim Centrum Kultury odbył się pokaz kolekcji dyplomowych Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru tj. Cracow Fashion Awards. Wśród wielu bardzo ciekawych kolekcji mody oglądać można było także te przygotowane przez Magdalenę Brasse, absolwentkę Liceum Plastycznego z Tarnowa i Jakuba Ziemirskiego, absolwenta 6 letniej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych z Tarnowa (3 letniego gimnazjum plastycznego i 3 letniego liceum plastycznego).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 15:46:36
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html