To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Komendant Franz odwołany    -   07/5/2008
Będą zmiany w tarnowskiej Straży Miejskiej. Dotychczasowy komendant Karol Franz został odwołany z tej funkcji, ale nadal będzie pracował w instytucjach samorządowych. Nowy szef zostanie wyłoniony w drodze konkursu, który został już ogłoszony. Kandydaci mogą składać dokumenty do 23 maja.

Ogloszenie
>

Preferowane będą osoby, które mają doświadczenie w pracy w służbach mundurowych lub agencjach ochrony. Do komisji konkursowej, oceniającej kandydatów, zostali zaproszeni dwaj przedstawiciele komendanta miejskiego policji, co dodatkowo ma - zdaniem Agnieszki Borzęckiej, nowej rzeczniczki prasowej magistratu - zwiększyć obiektywizm i merytoryczność wyboru.
Jak dodaje Borzęcka, od nowego komendanta władze miasta oczekują zmiany charakteru pracy Straży Miejskiej, tak by w większym niż dotąd stopniu wypełniała ona służebną rolę wobec mieszkańców, dbając o porządek, bezpieczeństwo i egzekwowanie prawa miejscowego. W tarnowskiej Straży Miejskiej pracują 63 osoby, w tym 58 strażników.

Przypomnijmy, o pomyśle odwołania komendanta Franza zaczęło się mówić kilka tygodni temu, po kontroli, która ujawniła nieprawidłowości w rozliczaniu płac pracowników Straży Miejskiej, swoją posadę straciła wtedy kadrowa SM. Chodziło o błędne naliczanie niewielkich kwot przez kilka lat, które łącznie wyniosło ok. 2 tysięcy złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:07:53
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html