To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Juvenalia już wystartowały    -   08/5/2008
Wczorajszą imprezą w klubie "Alfa" zainaugurowano program tegorocznych Juvenaliów w Tarnowie. Do niedzieli włącznie studenci i nie tylko oni, będą mogli się bawić nie tylko na dyskotekach, ale też podczas wyjątkowej gry terenowej, podczas imprez sportowych, przeglądu kabaretów. Kulminacja imprezy nastąpi w sobotę na stadionie Błękitni. Popołudniu i wieczorem zagrają tam zespoły rockowe - The Way, Totentanz i IRA.

Ogloszenie
>

Niecodzienny przebieg będzie miał piątkowy, tradycyjny korowód żaków, tuż po otrzymaniu od Prezydenta klucza do bram miasta (o ile klucz się znajdzie ...;-) Tym razem studenci powędrują śródmiejskimi uliczkami w poszukiwaniu pomników znanych postaci i każdą z nich przyozdobią w ... biret.

W organizację imprezy włączyły się Urząd Miasta Tarnowa, PWSZ i MWSE, ale impreza jest otwarta także dla studentów innych uczelni, zresztą nie tylko studentów ...
Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Miasta Tarnowa "Leliwa", które jest głównym organizatorem Dni Kultury Studenckiej w Tarnowie:

juvenalia.student.tarnow.pl

Czy kultura studencka rzeczywiście w Tarnowie istnieje, a jeśli tak to dlaczego objawia się tylko raz do roku ? Takie pytanie zadaliśmy organizatorom tegorocznych Juvenaliów. Posłuchaj odpowiedzi, której udzielają kolejno: Grzegorz Szmigielski z Rady Uczelnianej PWSZ, Marcin Sobczyk, dyrektor Wydziału Kultury UMT oraz Rafał Kiwior z zarządu stowarzyszenia "Leliwa" :

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 07:56:17
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html