To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gmina Tarnów: są pieniądze na ośrodki zdrowia    -   09/5/2008
750 tysięcy złotych na remont ośrodków zdrowia otrzyma Samorząd Gminy Tarnów ze środków PFRON – taką decyzję podjął w Uchwale 322/08 z dn. 22 kwietnia Zarząd Województwa Małopolskiego. Niektórym z ośrodków, nie remontowanych od lat, groziło zamknięcie.

Ogloszenie

Gmina Tarnów znalazła się wśród czterdziestu czterech wnioskodawców z Małopolski, którzy otrzymają w roku 2008 dofinansowanie do robót budowlanych w obiektach służących rehabilitacji. Zarząd Województwa uwzględnił dwa wnioski dotyczące remontów i przystosowania do potrzeb niepełnosprawnych ośrodków zdrowia w Koszycach Małych i Woli Rzędzińskiej. W obydwu obiektach prace już są prowadzone. -Uzyskane 650 tysięcy na ośrodek w Koszycach Małych pozwoli nam na dokończenie modernizacji tego budynku jeszcze w tym roku – podkreśla zastępca Wójta Gminy Tarnów Sławomir Wojtasik. -Jeśli tę inwestycję realizowalibyśmy wyłącznie ze środków własnych gminy, zajęłoby nam to trzy lata – dodaje. Podobnie jest ze 100 tysiącami złotych, jakie gminny samorząd otrzyma na ośrodek zdrowia w Woli Rzędzińskiej. - Remont tego ośrodka zdrowia już jest właściwie na ukończeniu – konkluduje kierownik referatu inwestycji i rozwoju Urzędu Gminy Tarnów Bogumiła Bardel. –Dzięki dofinansowaniu z PFRON będziemy mogli usunąć kolejne bariery komunikacyjne dla osób niepełnosprawnych, między innymi zamontujemy windę.
Swej radości nie kryje Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł. -Jestem niezmiernie wdzięczny Zarządowi Województwa Małopolskiego, że przychylił się do naszych wniosków - podkreśla. -Muszę równocześnie podkreślić dużą zasługę pracowników naszego urzędu. Mamy znakomitych fachowców na każdym poziomie – zarówno na etapie przygotowania wniosków, realizacji inwestycji, jak i na poziomie rozliczeń finansowych – dodaje. (PP)

Foto: Budynek ośrodka zdrowia w Koszycach Małych podczas prac remontowych połączonych z rozbudową
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:42:44
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html