Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Klub Młodego Recenzenta zaprasza   -   14/5/2008
Jeśli jesteś gimnazjalistą, który chce zdobyć nowe umiejętności krytyka literackiego, bądź po prostu sympatycznie spędzić czas w gronie przyjaciół książki, koniecznie powinieneś odwiedzić Filię MBP nr 12, przy ul. Klikowskiej 6. Tam właśnie, w poniedziałek 16 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Młodego Recenzenta. Celem klubu jest praca z książką w celu redagowania krótkich autorskich recenzji.

Ogloszenie
>

Organizowane raz w miesiącu spotkania mają przebiegać w sympatycznej atmosferze przy popołudniowej herbatce i ciasteczkach. Rozpocznie je część teoretyczna, następnie klubowicze będą mieć okazję zredagowania krótkiej recenzji wcześniej wybranej książki. Po zaprezentowaniu tekstów na forum, młodzi recenzenci będą mogli podyskutować już nie tylko o swoich tekstach, ale też o książkach i innych swoich pasjach.
- Podczas każdego ze spotkań młodzi recenzenci otrzymają książkę, a po jej przeczytaniu napiszą w domu recenzję, dostarczając ją następnie do naszej filii. Najlepsze recenzje zostaną nagrodzone książkami i opublikowane na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej - mówi Magdalena Tarchała, opiekunka powstającego Klubu.
AS
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(14-05-2008) Moderator Klubu Młodego Recenzenta :
Klub Młodego Recenzenta utworzony przy Filii nr 12 MBP zainaugurował swoją działalność w dniu 12.05.208 r Na następnym spotkaniu pozmawiamy na temat pierwszych dwóch rozdziałów książki Kolet Janssen " Mój brat jak huragan." Czytałe ją już? Uważasz, że jest godna polecenia lub wolisz raczej przestrzec innych przed czytaniem jej? Napisz własną recenzję, podpisz ją i zostaw w Filii nr 12, może to właśnie Twoja recenzja jako pierwsza zostanie umieszczona w witrynie www.biblioteka.tarman.pl Przyjdź na spotkanie Klubu i podziel się swoim zdaniem z innymi. Serdecznie zapraszam Wszystkich gimnazjalistów

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947