To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Klub Młodego Recenzenta zaprasza   -   14/5/2008
Jeśli jesteś gimnazjalistą, który chce zdobyć nowe umiejętności krytyka literackiego, bądź po prostu sympatycznie spędzić czas w gronie przyjaciół książki, koniecznie powinieneś odwiedzić Filię MBP nr 12, przy ul. Klikowskiej 6. Tam właśnie, w poniedziałek 16 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Młodego Recenzenta. Celem klubu jest praca z książką w celu redagowania krótkich autorskich recenzji.

Ogloszenie

Organizowane raz w miesiącu spotkania mają przebiegać w sympatycznej atmosferze przy popołudniowej herbatce i ciasteczkach. Rozpocznie je część teoretyczna, następnie klubowicze będą mieć okazję zredagowania krótkiej recenzji wcześniej wybranej książki. Po zaprezentowaniu tekstów na forum, młodzi recenzenci będą mogli podyskutować już nie tylko o swoich tekstach, ale też o książkach i innych swoich pasjach.
- Podczas każdego ze spotkań młodzi recenzenci otrzymają książkę, a po jej przeczytaniu napiszą w domu recenzję, dostarczając ją następnie do naszej filii. Najlepsze recenzje zostaną nagrodzone książkami i opublikowane na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej - mówi Magdalena Tarchała, opiekunka powstającego Klubu.
AS
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 17:17:50
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html