Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Dodatki nauczycielskie w sądzie   -   22/10/2003
Związek Nauczycielstwa Polskiego składa do sądu pracy pozew, który ma doprowadzić do wypłacenia tarnowskim nauczycielom nagród dyrektorów i prezydenta.

Ogloszenie
>

Wciąż nierozstrzygnięta jest sprawa dodatków motywacyjnych. One są na razie zawieszone, ale jeśli w budżecie znajdą się pieniądze to mogą być wypłacone w listopadzie lub grudniu.
Właśnie na kompromisowe rozwiązanie problemu liczy Solidarność nauczycielska. Przypomnijmy ZNP zbojkotował miejskie obchody dnia nauczyciela w Tarnowie, mimo to w Sali Lustrzanej było bardzo wielu pedagogów. Członkowie Solidarności wzięli udział w uroczystości, choć podczas wystąpienia przewodniczącej pod adresem prezydenta padły gorzkie słowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
Heniu :
A czy nie lepsze było by prywatne szkolnictwo a nie tak do tej pory tragifarsa zwana (bez)płatną edukacją?? Myślę, że i nauczyciele, i rodzice, i dziecie byliby zadowoleni. A dla tych, którzy myślą, że prywatne jest drogie i ich na to nie stać... to proponuje się przyjżeć ile pieniądzy idzie z Waszych pensji na szkolnictwo i niezależnie czy Wy czy Wasze dzieci się uczą. Czy nie lepiej nie płacić tego w podatku tylko jak dziecko idzie do szkoły to wtedy wprost do szkoły bez zbędnych pośredników??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


Kenna :
Dzień Nauczyciela piszemy wielkimi literami PANIE RADAKTORZE. A byli w Sali Lustrzanej Ci nauczyciele, którzy mieli wręczany akt nadania kolejnego stopnia awansu- nauczyciela mianowanego, bo ten tytuł nadaje niestety Prezydent miasta.Trzeba być rzetelnym i wiarygodnym w swoich wypowiedziach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947