To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Nocniczek dla Palikota    -   17/5/2008
Korzystając z okazji, jakim był piątkowy pobyt w Tarnowie posła Janusza Palikota, jednej z najbarwniejszych postaci polskiego życia publicznego, redakcja naszego portalu wręczyła mu niecodzienny prezent, jakim był ... gustowny nocniczek koloru "a la Doda".

Ogloszenie
>

Nasz prezent był nawiązaniem do licznych, baaaardzo dosadnych wystąpień medialnych Posła w kwestiach dotyczących polskiej obyczajowości i "mentalnych ograniczeń naszego społeczeństwa" (oczywiście zacofanego).
Znając zatem upodobanie Posła do gadżetów, wzmacniających przekaz różnorakich, kontrowersyjnych treści, chcieliśmy wpisać się w tę, znaną mu przecież i bliską poetykę. Janusz Palikot otrzymał zatem od portalu inTARnet.pl różowy nocnik z napisem "Pamiętaj o wypróżnianiu przed wejściem na antenę".

Poseł przyjął nasz prezent z ... wdzięcznością i szczerym uśmiechem, zdradzającym autentyczne poczucie humoru i rzadką już u polityków umiejętność spojrzenia na siebie z dystansem; czym pozyskał sobie zresztą sympatię naszej redakcji, wykraczającą nieco poza dotychczasowy szacunek wyłącznie dla jego walki (niestety, dotychczas tylko werbalnej) z absurdami i paradoksami polskiego prawa.(red.)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:15:35
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html