To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Radość po pierwszym zwycięstwie żużlowców    -   19/5/2008
Nie milkną echa piątkowej wygranej "jaskółek" na tarnowskim torze. Polepszyło ono nieco humory w zespole. Po meczu w parkingu oraz na konferencji prasowej, zawodnicy byli bardzo zadowoleni z wyniku drużyny. Zawodnicy gości narzekali na twardy tor i warunki jakie były na torze. To było przyczyną ich porażki. Oto co nam powiedzieli po meczu główni aktorzy piątkowego widowiska.

Ogloszenie

Roman Jankowski: Dziękuję zawodnikom za wspaniałą postawę na torze. Mamy dużą zaliczkę punktową, przez co we Wrocławiu będziemy się starać o zdobycie punktu bonusowego. Oby w kolejnych meczach na własnym torze sprzyjało nam szczęście.

Jacek Rempała: Od początku sezonu mamy ciągle pod górkę, ciężkie wyjazdy do Częstochowy, Leszna i Torunia, pechowe przegrane z Zieloną Górą i Gorzowem. Dziś w końcu wygraliśmy, to na pewno musi cieszyć, i nas, i kibiców. Troszkę niezadolwolony jestem z tego biegu, kiedy przyjechałem na metę ostatni. Może niepotrzebnie zmieniałem motocykl. Generalnie możemy być zadowoleni z siebie, przed zawodami każdy z nas wziąłby taki wynik w ciemno.

Janusz Kołodziej: Cieszę się, że wreszcie wygraliśmy na własnym torze. Blisko zwycięstwa było w meczu z Gorzowem, ale dopiero dziś wszystko zagrało i wszyscy punktowali w drużynie. Dało się współpracować na torze z Hougaardem i były tego efekty w podwójnie wygranych biegach. Szkoda mojego ostatniego biegu, ale tak to jest w tych ostatnich biegach, że trudno potem wyprzedzać. Dziękuję kibicom, że pamiętali o moich urodzinach i cieszę się, że wspólnie z drużyną zrobiliśmy im też prezent. Mam nadzieję, że nie ostatni. Teraz trzeba popracować nad sprzętem i potrenować na torach przyczepnych, bo takiej nawierzchni spodziewamy się w Rzeszowie.

Peter Ljung: Czuję się świetnie, wygraliśmy dzisiejsze zawody, a jechaliśmy pod sporą presją. Słabo zacząłem sezon, ale teraz wszystko idzie dobrze, coraz lepiej jeżdżę w Szwecji, dziś dobrze wypadłem w Polsce. Dla nas to wielka ulga, że w końcu kończymy mecz zwycięstwem. Myślę, że w ten sposób odwdzięczamy się niejako kibicom, którzy pomimo naszych miernych wyników nie opuścili nas i ciągle tłumnie przychodzili na stadion. Teraz wszystko powinno zmierzać ku lepszemu - pokazaliśmy, że możemy zwyciężać. Nie mam już żadnych problemów zdrowotnych, co prawda uderzyłem mocno głową w ostatni wtorek w Szwecji, ale teraz jest dobrze. Jeśli chodzi o tor to i tak deszcz popsuł nam trochę plany, nawierzchnia była inna niż na porannym treningu więc musieliśmy szukać odpowiednich ustawień mogło być jeszcze lepiej, ale i tak jestem zadowolony z mojego występu.

Sławomir Drabik: Występ taki sobie. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo drużyny, bo tego jaskółkom brakowało. Przed meczem znów spadł deszcz, ale tym razem było wszystko dobrze. Trening treningiem ale liczy się mecz. Udało się wygrać, oby tak dalej.

Patrick Hougaard: Było to bardzo ważne zwycięstwo dla nas, na które zapracowała cała drużyna. Jestem bardzo szczęśliwy z mojej dzisiejszej zdobyczy punktowej – długo przygotowywałem się do tego meczu i zależało mi na takim występie.

Dariusz Śledź: Chciałbym pogratulować gospodarzom, którzy byli dzisiaj dużo lepsi od nas, znokautowali naszą drużynę już na początku spotkania. Próbowaliśmy nawiązać z nimi równorzędną walkę, jednak ich przewaga była już zbyt wysoka do odrobienia. Nie składamy broni, u siebie na pewno powalczymy o bonusa i postaramy się, by na naszym torze mieli równie trudną przeprawę.

Jason Crump: Nie jestem zadowolony ze swojej postawy, szczególnie z pierwszych dwóch biegów. Zbyt późno przesiadłem się na drugi motocykl, który pracował bez zarzutu i pozwalał mi wygrywać z gospodarzami. Co tutaj dużo mówić, kiedy zorientowaliśmy się jak dobierać przełożenia na tym specyficznym torze, było już po meczu. Nie jesteśmy na straconej pozycji i sprawa zdobycia bonusa w dalszym ciągu pozostaje otwarta. Postaramy się wykorzystać atut własnego toru i odrobić stratę.

Daniel Jeleniewski: Jestem zaskoczony dobrą dyspozycją gospodarzy. Odskoczyli nam bardzo szybko, bo byli dobrze spasowani z tym torem. Jak wiadomo, jest to tor specyficzny, twardy i nam nie odpowiada. Aura nam jeszcze nie dopisała, było bardzo ślisko. Mój występ to totalna klapa, jeden defekt, potem jechałem drugi, bieg przerwany, przyjechałem trzeci.

Tomasz Jędrzejak: Starałem się jak mogłem, spotkanie nie wyszło mi do końca. Lepsze biegi przeplatałem gorszymi. W pierwszym biegu popełniłem błąd, atakowałem zawodnika jadącego przede mną i przez to straciłem pozycję punktowaną. Spodziewaliśmy się takiego toru i jakichś wielkich zaskoczeń nie było, jednak do takiego toru trzeba się dopasować i z tym były większe problemy.

(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:53:27
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html