To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski policjant najlepszy w Małopolsce    -   19/5/2008
W minionym tygodniu odbywał się w Tarnowie, finał wojewódzki na najlepszego policjanta ruchu drogowego. Do rywalizacji stanęło 23 policjantów wyłonionych z finałów wewnętrznych. Cała rywalizacja zajęła zawodnikom dwa dni, a obejmowała testy, umiejętność udzielania pierwszej pomocy, jazdę samochodem, strzelanie oraz kierowanie ruchem na skrzyżowaniu. Ten ostatni element był bardzo widowiskowy, a policjanci musieli zająć się przez 3 godziny ruchem na skrzyżowaniu Narutowicza – Krakowska, Sikorskiego.

Ogloszenie

Pierwsze miejsce w konkursie "Policjant Ruchu Drogowego 2008 roku" zajął sierż. sztab. Krzysztof Buratowski z tarnowskiej drogówki. Służbę w Policji rozpoczął dziewięć lat temu w krakowskiej drogówce. Ma 31 lat, jest żonaty, posiada dwoje dzieci. Już w 2000 roku w Krakowie, w eliminacjach wojewódzkich zajął drugie miejsce. Okazał się najlepszy w trzech konkurencjach, między innymi w kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu. Drugie miejsce w finale zajął mł. asp. Przemysław Szczepański z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, natomiast trzecie przypadło post. Tomaszowi Gałuszce, także z KMP Kraków. Nagrody w konkursie wręczał Małopolski Komendant Wojewódzki mł. insp. Andrzej Rokita. Zwycięzca otrzymał nawigację GPS oraz nagrodę pieniężną. Razem z drugim Przemysławem Szczepańskim, Krzysztof Buratowski reprezentować będą województwo na zawodach centralnych w Legionowie, które odbędą się już w czerwcu.

Jak się okazuje tarnowscy kierowcy często nie potrafią właściwie odczytać poleceń dawanych im na drodze przez policjantów. Tak było i tym razem, ponieważ kierowcy często gubili się.

Dodatkowe atrakcje były zorganizowane na placu przy domu handlowym „Świt”. Przy okazji finału na najlepszego policjanta „drogówki”, odbyły się pokazy sprawności policji, jednostek antyterrorystycznych oraz symulacja wypadku. Zaparkowane były samochody Straży Granicznej, wyposażone w systemy nowoczesnego monitoringu. Najbardziej zadowolona była najmłodsza widownia, która mogła się z bliska przypatrzeć sprawności naszych służb mundurowych.
Fotorelację z piątkowych wydarzeń pod "Świtem" można zobaczyć : TUTAJ
(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:54:46
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html