To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty „Działaj Lokalnie”    -   20/5/2008
Boiska, zakup strojów dla zespołów ludowych, instrumentów muzycznych, mini – kino, teatr – to tylko niektóre przykłady działań, które zrealizowane zostaną w małych miejscowościach dzięki dotacjom przyznanym w ramach VI edycji konkursu „Działaj Lokalnie”. W dniach 8 – 10 maja w Gródku nad Dunajcem odbyły się warsztaty „Kreatywne zarządzanie projektem”, w którym wzięli udział przedstawiciele organizacji nagrodzonych grantami. Szkolenie zrealizowane zostało i sfinansowane przez Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty”.

Posłuchaj, jak swoje projekty przedstawiają niektórzy uczestnicy warsztatów :

Ogloszenie

Warsztaty stanowiły podstawę do prawidłowego zrealizowania i rozliczenia projektów w tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie”. Innym ważnym ich elementem, było rozwijanie umiejętności interpersonalnych, niezbędnych do realizowania projektów oraz nawiązanie relacji pomiędzy liderami poszczególnych społeczności po to, by tworzyli między sobą koalicje i starali się o większe pieniądze np. z Unii. Szkolenie było sfinansowane w całości ze środków Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY. Poprowadzili je: Agnieszka Tłuścik – socjolog, Albert Opolski – trener doradztwa interpersonalnego i biznesu oraz Łukasz Gawlik z CAS „HORYZONTY”, który omówił zagadnienia finansowo- budżetowe. Na zakończenie szkolenia Organizatorzy wspólnie z przedstawicielami samorządów lokalnych wręczyli symboliczne czeki i umowy dotacji a także antyramy. Zwycięzców konkursu czeka teraz dużo pracy, przez kolejne miesiące od maja do grudnia będą urzeczywistniać swoje pomysły. Na zakończenie VI edycji programu Działaj Lokalnie HORYZONTY z wypełnionych zdjęciami, tekstami itp. antyram powstanie objazdowa wystawa, która będzie prezentować osiągnięcia 28 organizacji biorących udział w programie.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:03:10
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html