To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tłumy na „Święcie gulaszu”    -   20/5/2008
„Piersi” przyciągają tłumy – tak właściwie można by zatytułować tą niewielką relację, chodź teren stadionu „Błękitni” zapełniał się w niedzielę stopniowo. W godzinach popołudniowych, w sąsiedztwie Parku Strzeleckiego maszerowały tam lub z powrotem całe pielgrzymki. Tylko nielicznych odstraszyły wejściówki, choć wielu straszył trochę za drogi gulasz, skądinąd główny "bohater" imprezy. Gwiazdą wieczoru były oczywiście „Piersi”, które ze swą charakterystyczną, przecudowną, wyluzowaną, „quasi-obciachowską” muzyczną manierą poderwały publiczność do radosnych przytupywań.

Ogloszenie

Na stadion przybyły całe rodziny; dla najmłodszych nie brakowało rozmaitych, nie tylko straganiarskich rozrywek, dla starszych – nieodzownego na festynach piwa. I mimo iż bawiły się tu tysiące ludzi, nie zaobserwowałem żadnych poważniejszych, przy takiej masie osób, incydentów. Zaś dźwięki finałowego, choć rozpoczętego z opóźnieniem koncertu Pawła Kukiza i „Piersi” niosły się szeroko i daleko po całym Tarnowie, niemalże do samego Rynku. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni, skutecznie zgaszonych przez padający deszcz, który wytrzymał niemal do ostatniej chwili.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:06:16
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html